reklama

Bydlení Jaroslava Brousila je opravdu jednoduché. Moderátor vsadil na tři barvy

Kisa Císařová
10. prosince 2022
Zatímco někteří přenechávají zodpovědnost za zařízení interiéru svého příbytku designérům, Jaroslav Brousil se spolehl na vlastní cit a vkus. Svůj zhruba šedesátimetrový byt dispozičně řešený jako dva pokoje s kuchyňským koutem si moderátor stanice CNN Prima News vybavil v duchu minimalismu a barevně sladil do tří barev.
reklama

„Není tady moc zbytečných věcí. Mám rád, když je interiér zajímavý a pestrý, ale zároveň nemám rád ostré barvy a barvy, které se mi rychle okoukají. Takže je celý byt koncipován do bílé, šedé a černé,“ svěřil webu Prima Living Jaroslav Brousil.

Pravdivost moderátorových slov potvrzuje i jen letmé rozhlédnutí po obývacím pokoji, který je spojený s otevřeným kuchyňským koutem. Velká pohodlná pohovka ve tvaru písmene L je šedá stejně jako koberec před ní a rovněž i stěna za černou televizí. Zalíbení v bílé barvě dokazuje v interiéru modrookého moderátora jídelní stůl, čtyři židle kolem něj a také stínítka závěsného lustru nad nimi.

Černá barva je k vidění trochu netypicky na velké lodžii, která k bytu patří a na niž se dá vstoupit jak z obývacího pokoje, tak z ložnice. Čas strávený na lodžii a výhled do přilehlého okolí pražské čtvrti Holešovice si Jarda Brousil rád zpříjemňuje hrnkem horkého kakaa.

Brousil vsadil na stěrku

V bytě, který se nachází v komplexu novostaveb, má moderátor zpravodajství i jednu funkční vychytávku, a sice praktickou stěrku. Ta přechází z obýváku až do kuchyňského koutu. „Mám ji i v kuchyni, jelikož když vařím nebo peču, nejsem úplně nejpořádnější člověk a zašpiním všechno kolem. Většinou pak musí veškeré oblečení do pračky a já do sprchy, takže stěrka je hodně praktická,“ přiznal se smíchem Jarda, který v případě stěrky udělal drobnou barevnou výjimku, jelikož je světle béžová.

„Mám tu barvu rád, je neutrální, teplá, není chladná a prostě se neokouká,“ vysvětlil moderátor, jak se stalo, že nad rámec trojice jeho barev favoritek dostala v interiéru šanci i béžová.

Na svůj útulně zařízený byt je Jaroslav Brousil právem pyšný, jelikož je výsledkem jeho vlastních nápadů, za nimiž stojí moderátorův vkus a cit. Nicméně přestože si Jarda nezaplatil profesionála z oboru interiérového designu, aby se mu o byt postaral, nenechal výsledný vzhled svého příbytku úplné náhodě.

„Sleduji spoustu webů třeba i Prima Living, čtu množství časopisů a sleduji i na sociálních sítích mnoho designérů. Díky tomu je to tady kombinace inspirace z tohoto světa a toho, co se líbí mně,“ pochlubil se Jarda Brousil, který v kontinuálním vysílání stanice CNN Prima News sděluje divákům aktuality z domova i ze světa.

Sílejte článek
Štítky: designinteriérobývací pokojbydleníCNN Prima NEWSJaroslav BrousilstěrkaInternet
reklama