Jak na to

19. listopadu 2023 10:00

Lenka Valjentová

Vyzkoušejte staré magické rituály a kouzla se svíčkami aneb Jak přivolat lásku

Pošmourné dny jsou jako dělané na staré magické rituály a kouzla, která mají přivolat nebo chránit lásku. Každý přece po lásce touží, ne? Jedním z nejznámějších, nejčastějších a nejjednodušších je kouzlení se svíčkami. Prozradíme vám, jak na to, aby se do vás někdo zamiloval a láska byla věčná.

Většina si prožila svůj první svíčkový rituál v dětství, když sfoukávala svíčky na narozeninovém dortu a přitom v duchu vyslovila své přání a doufala, že se splní. To je i základ magických rituálů  se svíčkami.

Základní pravidla magie se svíčkami

 • Na rituál se svíčkami si vyberte klidné a tiché místo, kde se budete moci plně a nerušeně soustředit. Nejlepší je místnost, kam nedoléhají zvuky ulice, kde vás nebude rušit telefon, tablet, notebook, není slyšet rádio nebo televize.
 • Zajistěte, aby vás nerozptylovali ostatní členové domácnosti včetně domácích mazlíčků.
 • Svíčky na rituál musí být panenské, tedy nové,  ještě nepoužité. Rozhodně nepoužívejte svíčky, které zdobily jídelní stůl nebo sloužily jako dekorace, i když ještě nebyly zapálené.
 • Zásadně platí, že už jednou použitou svíčku nesmíte použít znovu na nové přání.
 • Při kouzlení nemusí svíčka úplně dohořet, i když je to lepší. Je-li svíčka hodně velká, několik hodin hořící, můžete ji zhasnout – rozhodně ne sfouknutím, ale típnutím mezi prsty nebo rychlým přiklopením.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Svíčky na míru podle horoskopu. Býk miluje červený vosk, Blíženec několik knotů

Rituál milostné přitažlivosti

Zamilovala jste se do báječného muže a on zatím nejeví ten správný zájem? Zkuste rituál milostné přitažlivosti, který by vám měl pomoci, aby se zamiloval právě do vás.

Správný čas na kouzlo přivolání lásky je v pátek podvečer, když ještě není úplně tma, ale už není světlo.

Potřebujete

 • 2 červené svíčky
 • tužku nebo fixu
 • růžový olej
 • 2 svícny

Jak přičarovat lásku krok za krokem

 1. Na jednu červenou svíčku napište fixou nebo vyryjte tužkou svoje jméno, na druhou pak jméno muže, kterého chcete okouzlit, aby se do vás bezhlavě zamiloval.
 2. Vyrytá jména potřete růžovým olejem.
 3. Svíčky dejte do svícnů, postavte je co nejblíž jmény k sobě a obě svíce zapalte.
 4. Během hoření, které musí trvat minimálně 30 minut, se soustřeďte a intenzivně myslete na svého vysněného, sněte o všem krásném, co byste s ním chtěla prožít, představujte si místa a situace, ve kterých byste s ním ráda byla. Ale pozor, nikdy nemyslete na to, že vám ho někdo závidí, nebo že byste mohla svou láskou někomu jinému způsobit bolest – potom by se vše obrátilo proti vám.
 5. Když rituál milostné přitažlivosti dokončíte, hoďte zbytky svíčky do tekoucí vody, tedy do potoka či řeky. Nebo je zakopejte na místě, kam chodí málo lidí, aby vaše rodící se láska nebyla nikým a ničím rušena.

Rituál ochrany lásky

Vyskytlo se ve vašem vztahu nedorozumění? Někdo se snaží vaši lásku zničit? Bojíte se o svůj vztah? Neváhejte a co nejdříve vykonejte rituál ochrany lásky.

Na tenhle rituál si vyhraďte čas těsně před půlnocí z pátka na sobotu.

Potřebujete

Jak ochránit lásku krok za krokem

 1. Na porcelánový talířek postavte zelenou svíčku.
 2. Do svíčky vyryjte tužkou svoje jméno a jméno milovaného. Svíčku pak potřete třezalkovým olejem od středu svíčky směrem k oběma jejím koncům.
 3. Zapalte svíčku, dívejte se do plamenů a pomalu sypejte na talířek kolem hořící svíce třezalku.
 4. Plně se soustřeďte na svého milého a tiše a monotónně odříkávejte zaklínadlo, dokud svíčka nedohoří: Šeptám do ticha kouzelná slova, stín co naši lásku dusí, ať se ihned schová. Ať zmizí v tomto čase a naší lásce ať se daří zase!
 5. Po rituálu seberte veškeré zbytky z talířku a zakopejte je pod vysoký strom nebo keř.

Zdroje: Magie svíček (Raymond Buckland), Magie svíček (Patricia Telesco), fajntip.cz


Přečtěte si také