návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Chalupa Evy Pilarové se prodává za 11 milionů. Uvnitř zůstaly i zpěvaččiny věci

Jakub Studený , Vydáno: 02.09.2021
Prakticky v nezměněném stavu se prodává chalupa swingové zpěvačky a hvězdy divadla Semafor Evy Pilarové. Jsou tu kachlová kamna i původní vybavení, kterým umělkyně historické stavení zařídila. Chalupa je to pořádná, zastavěná plocha přesahuje 400 metrů čtverečních.

reklama

Historie usedlosti nedaleko obce Dubá, jen pár kilometrů od Labe, sahá až do poloviny osmnáctého století. Obytná část domu je z období první republiky. Chalupu obklopuje zeleň, je tu klid a Eva Pilarová dům udržovala v perfektním stavu. Na zahradě roste lípa stará 260 let.

Jak to vypadá uvnitř chalupy?

Oproti běžným chalupám je tahle opravdu prostorná. V přízemí se kromě koupelny nachází i veliká kuchyň s kachlovou pecí a ještě jedna místnost. V patře jsou čtyři obytné pokoje propojené předsíní a halou. V chalupě nechybí ani půda a sklepení. Historická stodola dnes slouží pro ukládání věcí a po jedné její straně se táhne dlouhá pavlač.

Eva Pilarová v kuchyni
Autor: profimedia.cz Eva Pilarová v kuchyni

V domě zůstalo i původní vybavení včetně jídelních židlí, obrazů nebo poliček s krajkovými dečkami. Protože dům stojí na návrší, je z něj výhled do okolí. Neleží ve vesnici, je na samotě, takže zpěvačce nabízel i perfektní soukromí. Realitní kancelář teď objekt i s pozemky nabízí za 11 milionů korun.

Další domy českých osobností:

Petr Nedvěd prodal svůj byt na Smetanově nábřeží za 130 milionů

Petr Nedvěd prodal svůj byt s výhledem na Pražský hrad za 130 milionů korun

Jak bydlí Lucie Bílá?

Jak bydlí Lucie Bílá? Ukázala perfektní dům se zahradou a plánuje i vejminek

reklama

Článek je zařazen v: Eva Pilarová , bydlení slavných , chalupa

reklama

Přečtěte si také