Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

GALERIE: 15 chytrých triků, jak si výrazně ulehčit stěhování. Ušetříte čas i námahu!

Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Díky těmto skvělým nápadům si ale stěhování můžete výrazně ulehčit, zrychlit a zjednodušit následné nekonečné hledání a vybalování věcí.
Vydáno: 29.03.2018
Vyzkoušejte tyto triky!

Jednou za čas to čeká v životě každého z nás. Ať už jako mladý student opouštíte svůj rodný domov, stěhujete se k partnerovi nebo jste si s rodinou právě zařídili nové bydlení, stěhování je symbolem nové životní etapy. Děsíte se ale všech těch věcí, které jste za ta léta nastřádali? Poradíme, jak si náročné stěhování alespoň trochu usnadnit a zpříjemnit.

Naprosto zásadní je si ve všem udělat systém a pořádek. Ačkoliv systematičnost není zrovna vaše silná vlastnost, pomohou vám různé barevné štítky a nálepky, díky kterým se budete lépe ve věcech orientovat. 

Opouštíte-li byt, který jste měli pouze v pronájmu, možná budete muset provést nějaké lehké stavební úpravy. I na to máme několik rad. Na koberci jsou stále otlačená místa od nábytku? Není nic jednoduššího než vlákna narovnat zpět pomocí kostek ledu a vidličky! Přihodila se vám nehoda a neopatrnou manipulací jste poškrábali dřevěný nábytek? Nebo váš domácí mazlíček zanechal na podlaze rýhy? Mrkněte do naší galerie. Tyhle triky vám ušetří drahocenný čas, námahu i peníze!

(aso)

Další články:
Catio dodá kočce potřebnou přírodu a pohyb

Už máte doma catio? Vychytávka pro kočky ochrání vaše mazlíčky a dopřeje jim přírodu

Malá zahrada má velké využití

10 triků, jak co nejlépe využít malou zahrádku ve městě. Pěstujte, odpočívejte, dekorujte

Kieran už bydlí

Takhle bydlí bezdomovci: Teenager se nastěhoval do stylového kontejneru. Podívejte se dovnitř

Tohle se vážně nepovedlo...

GALERIE: 13 vtipných designových failů, které jste ještě nikdy neviděli. Tohle se vážně nepovedlo...

Reklama
Článek je zařazen v: bydlení, rady, rekonstrukce, triky, stěhování, vychytávky, nápady, jak se stěhovat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama