Bydlení

29. března 2018 06:00

Tereza Javorová

GALERIE: 15 chytrých triků, jak si výrazně ulehčit stěhování. Ušetříte čas i námahu!

Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Díky těmto skvělým nápadům si ale stěhování můžete výrazně ulehčit, zrychlit a zjednodušit následné nekonečné hledání a vybalování věcí.

Jednou za čas to čeká vživotě každého znás. Ať už jako mladý student opouštíte svůj rodný domov, stěhujete se kpartnerovi nebo jste si srodinou právě zařídili nové bydlení, stěhování je symbolem nové životní etapy. Děsíte se ale všech těch věcí, které jste za ta léta nastřádali? Poradíme, jak si náročné stěhování alespoň trochu usnadnit a zpříjemnit.

Naprosto zásadní je si ve všem udělat systém a pořádek. Ačkoliv systematičnost není zrovna vaše silná vlastnost, pomohou vám různé barevné štítky a nálepky, díky kterým se budete lépe ve věcech orientovat.

Opouštíte-li byt, který jste měli pouze vpronájmu, možná budete muset provést nějaké lehké stavební úpravy. I na to máme několik rad. Na koberci jsou stále otlačená místa od nábytku? Není nic jednoduššího než vlákna narovnat zpět pomocí kostek ledu a vidličky! Přihodila se vám nehoda a neopatrnou manipulací jste poškrábali dřevěný nábytek? Nebo váš domácí mazlíček zanechal na podlaze rýhy? Mrkněte do naší galerie. Tyhle triky vám ušetří drahocenný čas, námahu i peníze!

(aso)

Další články:


Přečtěte si také