Bydlení

7. října 2021 08:00

Matouš Hartman

Jak vytvořit designový interiér? Inspirujte se u mladého páru, který to zvládl levou zadní

Amy a Ollie si koupili nezařízený dům a pustili se do úprav. Vytvořili designový domov a proměnili i zahradu, která slouží hlavně k odpočinku. Investovali sice 350 tisíc korun, ale hodnota jejich nemovitosti rázem vzrostla o dva a půl milionu!

Nudný interiér nutně potřeboval ozvláštnit a hlavně zútulnit. Lockdown poskytl mladému anglickému páru dostatek času i prostoru. Amy a Ollie se pustili do úprav a za vzor si vzali populární skandinávský styl.

Volně stojící vana i dřevěné obložení

Amy a Ollie se rozhodli, že proměna domu nebude jen tak ledajaká a interiér zařídili nábytkem a doplňky, které se běžně v domácnostech nevidí. Největší pozornost upoutá volně stojící vana, která z koupelny dělá hotové lázně. Zajímavé je ale i dřevěné obložení za postelí, které je natřené černou barvou a vytváří zajímavý kontrast se zbytkem interiéru. Postele doplňují i noční stolky a lampičky, které spolu ladí, vytváří se tak zdání hotelového luxusu.

Prostor celého domu opticky zvětšují zrcadla, jedno visí dokonce za jídelním stolem. Obývací pokoj krásně doplňuje krb, ve kterém jsou ale umístěna krbová kamna. Nad nimi visí televizor, ten tak splývá s prostředím a neruší dojem z interiéru.

Chytrá investice

Hodnotu nemovitostí neurčuje jen jejich poloha nebo stav, ale také zařízení interiéru. Když si Ollie a Amy nechali udělat odhad, kolik by jejich domov stál po všech úpravách, zjistili, že jeho hodnota vzrostla o dva a půl milionu korun. Přitom investovali jen sedminu této částky.

Zdroj: Mirror.co.uk

Další zajímavé proměny:

Sdílejte článek

Přečtěte si také