Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Industriální styl není jen plech a beton. Dynamický interiér je hitem současnosti

Styl bydlení, který na vás dýchne atmosféru továren, získává stále na větší popularitě. Omrkněte tento na první pohled syrový, ale přesto velmi útulný koncept.
Vydáno: 07.12.2018
Velká okna jsou velmi důležitá.
Autor: profimedia.cz Velká okna jsou velmi důležitá.

Koncipované interiéry jsou velmi populární. Každá místnost v našem domě by měla mít myšlenku a řád. I to, že se náš pokoj skládá z kusů nábytku každý pes jiná ves, je vlastně od začátku pomyšlený tah.

Vysoké stropy jsou výhodou.
Autor: profimedia.cz Vysoké stropy jsou výhodou.

Pro vznik industriálního interiéru je zapotřebí především nelimitovat svou fantazii, protože i ze syrového průmyslového ducha může vzniknout jedinečný a útulný domov.

Trubky v interiéru

Nevkusné trubky v interiéru: Udělejte z nich stylovou přednost

Měděná kuchyně bude hitem roku 2019

Kuchyň v barvách mědi bude hitem roku 2019. Co by vám určitě nemělo chybět?

Kov a beton

Betonu se dostává čím dál tím větší obliby v dnešních interiérech. Designéři s ním rádi pracují, nejspíš díky jeho přizpůsobivosti okolí. Je velmi neutrální a hodí se jak ke dřevu, tak ke kovu. Umí se nenásilně vnutit kamkoliv a vypadá prostě hezky.

Beton skvěle funguje v koupelnách.
Autor: profimedia.cz Beton skvěle funguje v koupelnách.

Nerovnost šedých odstínů barev a na první dojem oprýskané zdi dodávají pocit útulna a zabydlení. Kovové doplňky skvěle ladí s trubkami, se kterými jste si nevěděli rady, teď se mohou stát výrazným doplňkem vašeho domova. Černá je v takovém prostoru více než žádoucí barvou.

Jednoduchost je krásná.
Autor: profimedia.cz Jednoduchost je krásná.

Okna

V průmyslových továrnách bývají velká okna, která jsou v industriálním stylu bydlení skoro povinností. Kvůli neutrálním barvám potřebujeme do místnosti vnést dostatek přirozeného světla.

Okna dodávají zdravé světlo do místnosti.
Autor: profimedia.cz Okna dodávají zdravé světlo do místnosti.

Prostor

Prostor je skoro synonymem pro industriální styl. Velké místnosti s vysokými stropy jsou ideálními prostory pro vytvoření průmyslového interiéru. Jejich výhodou je, že se v takové místnosti budeme moci pokaždé zhluboka nadechnout. Zkrátka, v takovém interiéru nás nic nesvazuje a máme dostatek svého osobního prostoru.

Mohlo by vás zajímat:

Neomítnuté stěny, holá podlaha, prvky připomínající tovární halu nebo dílnu…Jak byste se cítili v interiéru v industriálním stylu?

Láká vás bydlení v továrně? Máme 20 tipů, co koupit, a tak i do běžného bytu přenést industriální styl

Feng Shui

8 tipů, jak využít feng shui v ložnici, abyste měli kvalitní spánek. Rozdíl poznáte okamžitě

Článek je zařazen v: industriální styl , průmysl , ložnice , kuchyně , inspirace , pokoje , dům , byt , styl , design

reklama