Bydlení

7. prosince 2018 13:40

maku-la@seznam.cz

Industriální styl není jen plech a beton. Dynamický interiér je hitem současnosti

Styl bydlení, který na vás dýchne atmosféru továren, získává stále na větší popularitě. Omrkněte tento na první pohled syrový, ale přesto velmi útulný koncept.

Koncipované interiéry jsou velmi populární. Každá místnost vnašem domě by měla mít myšlenku a řád. I to, že se náš pokoj skládá zkusů nábytku každý pes jiná ves, je vlastně od začátku pomyšlený tah.

Pro vznik industriálního interiéru je zapotřebí především nelimitovat svou fantazii, protože i ze syrového průmyslového ducha může vzniknout jedinečný a útulný domov.

Kov a beton

Betonu se dostává čím dál tím větší obliby v dnešníchinteriérech. Designéři sním rádi pracují, nejspíš díky jeho přizpůsobivosti okolí. Je velmi neutrální a hodí se jak kedřevu, tak ke kovu. Umí se nenásilně vnutit kamkoliv a vypadá prostě hezky.

Nerovnost šedých odstínů barev a na první dojem oprýskané zdi dodávají pocit útulna a zabydlení. Kovové doplňky skvěle ladí strubkami, se kterými jste si nevěděli rady, teď se mohou stát výrazným doplňkem vašeho domova. Černá je vtakovém prostoru více než žádoucíbarvou.

Okna

Vprůmyslových továrnách bývají velká okna, která jsou vindustriálním stylu bydlení skoro povinností. Kvůli neutrálním barvám potřebujeme do místnosti vnést dostatek přirozeného světla.

Prostor

Prostor je skoro synonymem pro industriální styl. Velké místnosti svysokými stropy jsou ideálními prostory pro vytvoření průmyslového interiéru. Jejich výhodou je, že se vtakové místnosti budeme moci pokaždé zhluboka nadechnout. Zkrátka, vtakovém interiéru nás nic nesvazuje a máme dostatek svého osobního prostoru.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také