návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Holka z dodávky: Tahle slečna si vyrobila svůj ráj na čtyřech kolech a sama cestuje po světě

, Aktualizováno: 31.05.2021
Dá se celoročně žít v karavanu? Pro někoho takový způsob života může představovat nepřekonatelnou překážku, pro druhé je kočovný život zase nekonečný pocit svobody a štěstí. Ať už se přikláníte k oné či druhé skupině, nahlédněte do jednoho z nejkrásnějších karavanů, které jsme v životě viděli. Bydlení v dodávce je velmi populární a přiklání se k němu čím dál tím více mladých lidí.

reklama

Stále spát, jíst a bydlet ve svém, ale i přes to cestovat po celém světě? Tohle není sci-fi, ale životní styl, který upřednostňuje čím dál tím více lidí. Život v karavanu se stává populárním a není výjimkou, že se do domova na čtyřech kolech stěhují i celé rodiny. Proč tomu tak je?

Každé ráno jiný výhled.
Autor: instagram.com/the_wayward_blonde Každé ráno jiný výhled.

Sama holka na cestách

Mnoho karavanů a nejrůznějších dodávek navíc vypadá skoro jako vychytaná kulisa na fascinující instagramové fotky, které jsou dnes pro influencery tak společensky důležité. V případě Candice z Oregonu se však nejedná jen o pozadí na (úspěšný) sociální účet, ale o opravdový a jediný domov, který momentálně má.

Candice se díky svému pojízdnému domu dostala do všech koutů Ameriky.
Autor: instagram.com/the_wayward_blonde Candice se díky svému pojízdnému domu dostala do všech koutů Ameriky.

Pocit svobody

Candice často na Instagramu popisuje, co pro ni takový život znamená: „Pohled ven se může kdykoliv změnit, ale pohled do mého malého domu zůstane stejný. Je to místo, kde vždy najdu útěchu a pohodlí. Je to místo, kam složím hlavu a kde najdu úkryt před živly. Ze sedadla řidiče vidím nová místa, nové lidi, otevřenou cestu a dobrodružství. V posteli odpočívám a sním o všech svých snech (a taky sleduju Netflix!).“

Vydělávání si na dálku

Mnoho jednotlivců, párů i rodin se uchyluje k podobnému životnímu stylu. Jde o celkové nastavení mysli, minimalistický a zero waste život, snahu zažít něco odlišného, ale také o pocit nekonečné svobody. 

Na těchto důvodech se shodují lidé, kteří se rozhodli pro podobný život v dodávce nebo karavanu.

Kdo by takhle nechtěl pracovat?
Autor: instagram.com/the_wayward_blonde Kdo by takhle nechtěl pracovat?

V dnešní době webů a především Instagramu je celkem jednoduché se uživit na dálku. Firmy u mladých talentovaných lidí již tolik nebazírují na každodenní docházce do kanceláře a nechávají zaměstnancům různé benefity. Mnoho zaměstnanců nebo živnostníků tak vydělává online, a proto se mohou nacházet kdekoliv na světě a přitom pracovat. Většinou se jedná o správu webů, programování, grafiku nebo redaktorskou činnost. Pokud se člověk tedy umí uživit podobným způsobem, pak se může vydat na životní jízdu.

Podívejte se, jak se naučit neplýtvat a stát se zero waste:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

LIVING TALKS: Bloggerka Teru Menclová - Zero waste je ze začátku složité, ale stačí o věcech a jídle přemýšlet

Další články:

Nejkrásnější obytný autobus

Mladý pár s miminkem bydlí v opraveném autobusu. Zbavili se zbytečných věcí a žijí šťastněji

Zvenku vypadá jako karavan vylepšený nějakým dřevorubcem

Dům na kolech je lepší než vaše garsonka. Nahlédněte do stylového minidomku

reklama

Článek je zařazen v: Candice Smith , the_wayward_blonde , karavan , život na čtyřech kolech , mládí , CANDICE , trendy , wild life , cestování , spaní v dodávce , jak si upravit dodávku , upravená dodávka , dodávka jako dům , dodávky , hippies

reklama

Přečtěte si také