Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jak strávit ideální víkend a načerpat energii v sychravých dnech? Spěte v přírodě

Zatažené a unavené dny se k nám nemilosrdně blíží. Léto je nenávratně pryč a nám nezbývá nic jiného, než nasadit čepici a teplý kabát. Toto období má ale své velké kouzlo, zejména, pokud ho strávíme v souladu s přírodou.
Vydáno: 10.10.2018
Ideální počasí si maximálně užít přírodu
Ideální počasí si maximálně užít přírodu Autor: istock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Milujeme při sychravých dnech sedět u krbu, pít horký čaj a číst dobrou knihu. Je to snad ten nejlepší podzimní odpočinek, který existuje. Letos jsme se rozhodli, že nezanevřeme na naše chaty a víkendová obydlí hned se závěrem letní sezony. Budeme si ji užívat celoročně nebo minimálně do doby, než zamrzne voda.

Krásná chata uprostřed lesů
Krásná chata uprostřed lesů
istock.com

Podzim má nesporný půvab a byla by škoda ho nestrávit v přírodě. Pokud tedy máte jakoukoliv možnost odjet na víkend do přírody, udělejte to. Zahoďte telefony a vychutnávejte si čerstvý chladný vzduch, kterého jsme si v létě moc neužili.

Tady nabere energii snad každý
Tady nabere energii snad každý
Pinterest.com

Není nad dlouhé ranní procházky s rodinou, přáteli nebo klidně sami a poté zahřátí dobrým čajem nebo polévkou u krbu. Pokud se necítíte zrovna fit, doporučujeme zázvorový čaj s medem a citronem. Naše tajná ingredience, kterou s chutí přidáváme, je skořice nebo hřebíček. Čaj by se měl pít ještě horký. Uvidíte, že vám bude lépe.

Pokud se rozhodnete pronajmout chatku někde v horách, doporučujeme vám vyzkoušet terénní koloběžky nebo výlet horskou lanovkou až na vrchol kopce. Budete si připadat jako v jiném světě. Takovým způsobem strávit podzimní volné dny je přece nejhezčí.

Šetřete papír i přírodu.

Snižte spotřebu papíru a ušetřete přírodu! Jak místo papíru využít elektronické vychytávky?

Život na čtyřech kolech

Rodina se po tragédii přestěhovala do školního autobusu. Jak žijí?

Článek je zařazen v: chata , podzim , dřevostavba , ošklivé počasí , listopad , zima , víkend , příroda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama