reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Jak strávit ideální víkend a načerpat energii v sychravých dnech? Spěte v přírodě

Vydáno: 10.10.2018
Ideální počasí si maximálně užít přírodu
Autor: istock.com Ideální počasí si maximálně užít přírodu
Zatažené a unavené dny se k nám nemilosrdně blíží. Léto je nenávratně pryč a nám nezbývá nic jiného, než nasadit čepici a teplý kabát. Toto období má ale své velké kouzlo, zejména, pokud ho strávíme v souladu s přírodou.

reklama

Milujeme při sychravých dnech sedět u krbu, pít horký čaj a číst dobrou knihu. Je to snad ten nejlepší podzimní odpočinek, který existuje. Letos jsme se rozhodli, že nezanevřeme na naše chaty a víkendová obydlí hned se závěrem letní sezony. Budeme si ji užívat celoročně nebo minimálně do doby, než zamrzne voda.

Krásná chata uprostřed lesů
Autor: istock.com Krásná chata uprostřed lesů

Podzim má nesporný půvab a byla by škoda ho nestrávit v přírodě. Pokud tedy máte jakoukoliv možnost odjet na víkend do přírody, udělejte to. Zahoďte telefony a vychutnávejte si čerstvý chladný vzduch, kterého jsme si v létě moc neužili.

Tady nabere energii snad každý
Autor: Pinterest.com Tady nabere energii snad každý

Není nad dlouhé ranní procházky s rodinou, přáteli nebo klidně sami a poté zahřátí dobrým čajem nebo polévkou u krbu. Pokud se necítíte zrovna fit, doporučujeme zázvorový čaj s medem a citronem. Naše tajná ingredience, kterou s chutí přidáváme, je skořice nebo hřebíček. Čaj by se měl pít ještě horký. Uvidíte, že vám bude lépe.

Pokud se rozhodnete pronajmout chatku někde v horách, doporučujeme vám vyzkoušet terénní koloběžky nebo výlet horskou lanovkou až na vrchol kopce. Budete si připadat jako v jiném světě. Takovým způsobem strávit podzimní volné dny je přece nejhezčí.

Šetřete papír i přírodu.

Snižte spotřebu papíru a ušetřete přírodu! Jak místo papíru využít elektronické vychytávky?

Život na čtyřech kolech

Rodina se po tragédii přestěhovala do školního autobusu. Jak žijí?

reklama

Článek je zařazen v: chata , podzim , listopad , zima , víkend , příroda , dřevostavby

reklama

Přečtěte si také