Proměny a rekonstrukce

3. dubna 2018 06:00

Tereza Javorová

PŘED a PO: Panelákový byt prošel zásadní proměnou a získal novou koupelnu, kuchyň i chodbu. Podívejte se

Podívejte se na fotogalerii ze včerejší proměny bytu paní Hanky, kde žije se svým synem Honzou, vnučkou Aničkou, pejskem a křečkem. Jak se vám proměna líbila?

Ve včerejším díle jsme vás zavedli do rodiny paní Hanky, která v životě neměla moc štěstí na životní partnery. S jedním má dceru Petru, která se stala drogově závislou a nemohla se starat o malou Aničku, vnučku paní Hanky, a tak ji babička dostala do péče. S druhým partnerem měla paní Hanka syna Honzu. Teď žije tato rodinka v panelákovém bytě společně s pejskem a křečkem.

Byt byl ale značně zanedbaný a chyběla v něm mužská ruka, která by tu a tam něco opravila. Největším problémem bylo staré jádro, nefunkční elektřina a provizorně zařízené pokoje.

Foto: archiv Prima

Designéři pořadu Jak se staví sen – extra Andrea Hylmarová a Marek Pokorný nakonec dokázali bydlení proměnit tak, že celá rodina zůstala stát oněmělá úžasem. Byla to zase jedna z náročnějších proměn. Po pár minutách bylo jasné, že vybouráme celé umakartové jádro a spojíme koupelnu sWC," vzpomínají designéři na proměnu. "Jednoznačně největším problémem byla špatná elektroinstalace. V bytě se skoro nesvítilo. Nebylo osvětlení na WC a vkoupelně, která byla v naprosto žalostném stavu, si svítili stojací lampou. Zásadní úkol tedy byl najít problém v elektro rozvodech, odstranit chybu a následně realizovat novou kabeláž."

Podívejte se, jak se celá proměna nakonec povedla. V galerii najdete fotky před a po proměně.

Chcete se přihlásit do další série JSSS nebo víte o někom se zajímavým příběhem, kdo by si proměnu bydlení zasloužil? Neváhejte – www.iprima.cz/castingy-vyzvy.

(red)

Další proměny z Jak se staví sen:


Přečtěte si také