Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Valentýnská večeře: Ohromte svou lásku dokonale prostřeným stolem

Chcete oslavit svátek zamilovaných romantickou večeří? Neponechte nic náhodě a omračte svou lásku dokonale prostřeným stolem.
Vydáno: 15.01.2019
Valentýnská tabule - inspirace
Autor: istock.com Valentýnská tabule - inspirace

Valentýnský svátek se už pomalu domestikoval i v našich končinách, a i když se všichni dušují, že ho neslaví, mnoho párů čeká romantická večeře. Pokud ji chcete pojmout jako překvapení, zkuste se letos inspirovat a dovést romantiku k dokonalosti.

I když by si váš partner možná otevřel pivo a objednal pizzu, klidně převezměte otěže a dokormidlujte ho večer k dokonalému stolu, kde na něj bude čekat něco nevídaného.

Přinášíme vám k inspiraci několik “vymazlených” romantických vizí, jak prostřít stůl, aby se večer povedl na milion procent.

Zařiďte si domov podle vašich představ.

Bydlíte sama? Vytvořte si takový domov, ve kterém budete opravdu šťastná

Relaxujte, zasloužíte si to

Fredagsmys je nové hygge. Užijte si pohodlí domova naplno díky švédské relaxační technice

Černá a rudá

Pokud chcete letos zkusit něco neobvyklého nebo máte doma chlapa, který se u bílého ubrusu necítí zrovna nejlépe, můžete ho okouzlit dramatickou kombinací černé a červené. Tyto dvě barvy vypadají spolu skvěle a nemusíte se bát, až něco ukápne z talíře či sklenky. Navíc je to sexy, stejně jako steak, který mu budete servírovat.

Černá a rudá působí smyslně.
Autor: istock.com Černá a rudá působí smyslně.

Dokonale klasicky

Nehodláte se spokojit s ničím jiným než dokonale provedenou klasikou? Pak budete potřebovat bílý porcelán, bílý ubrus a červené růže. Budou hovořit za vás a zvát na perfektní večeři, kterou si oba zasloužíte. Nemusíte se zabývat zbytečnými efekty, jednoduché svíčky a okvětní lístky růží budou dokonale stačit.

Valentýnská tabule - inspirace
Autor: istock.com Valentýnská tabule - inspirace

Okouzlete bílou

Že k Valentýnu patří červená? Toho se rozhodně nemusíte držet! Důležitá je přece romantická atmosféra. Tu vám vykouzlí bílé růže, a když budou v kombinaci se stříbrem a dřevem, vysloužíte si rozhodně obdiv za originalitu!

Valentýnská tabule - inspirace
Autor: istock.com Valentýnská tabule - inspirace

Rustikální pohádka

Budete na Valentýna na zasněžené chalupě? Nechte promluvit přírodu. Klidně rezignujte na dokonalé růže, které patří spíš do salonů a obejděte les a zahradu. Připomeňte si, že zima ještě nekončí a pozvěte kouzlo zasněžených lesů ke svému stolu.

Valentýnská tabule - inspirace
Autor: istock.com Valentýnská tabule - inspirace

Fialově to jde také

Vezměte do ruky nůžky, fialovou netkanou látku a klidně si vytvořte vlastní romantické prostírání jen pro ten speciální večer. Fialová působí tajemně a luxusně, přitom vás podobná krása pod talířem přijde doslova na pár korun.

Valentýnská tabule - inspirace
Autor: istock.com Valentýnská tabule - inspirace

Pozvěte předjaří

Možná je pro vás Valentýn jakousi pomyslnou bránou do předjaří, kdy zima slábne a dny se protahují. Nové začátky, svěží barvy a cibuloviny, i tak může vypadat romantická dekorace na svátek zamilovaných. Tulipány se už dají celkem běžně sehnat i v supermarketech za solidní cenu a dají vašemu prostírání optimismus a svěžest.

Valentýnská tabule - inspirace
Autor: istock.com Valentýnská tabule - inspirace

Na další nápady na valentýnský stůl pro dva se podívejte do naší galerie!

(KU)

Další články:

Svatební tabule, jakou nikdo nečekal.

Svatební tabule, jakou nikdo nečekal: Prostřete v bohémském, italském nebo minimalistickém stylu

Tabule do kuchyně

DIY: Tabule do kuchyně je stylovou dekorací i praktickým pomocníkem. Návod, jak si ji vyrobit

Článek je zařazen v: Valentýn , valemýnská večeře , valentýnská tabule , dekorace , romantika , láska , prostírání stolu

reklama