Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

GALERIE: Elegantní sněhobílá ložnice připomíná zasněžené království. Podívejte se

Sníh je zázračné skupenství vody. Stačí jen pár hodin a ze zašedlé ulice udělá pohádkové zákoutí. Jestli chcete prožívat podobnou kouzelnou atmosféru i doma, třeba v ložnici, vybavte se trpělivostí a celou ji proměňte do bílé. Nebojte se, i bílá dokáže být záživná barva. Podívejte se!
Vydáno: 02.01.2018
Sněhobílá ložnice není tak úplně čistě bílá. Jen si všimněte modrého odstínu, jenž místnost vydechuje.
Sněhobílá ložnice není tak úplně čistě bílá. Jen si všimněte modrého odstínu, jenž místnost vydechuje. Autor: Flynnside Out Productions
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokoj pro hosty v západním Hollywoodu v Kalifornii navrhl interiérový designér Brian Patrick Flynn jako fascinující přehlídku odstínů barvy, u které bychom to ani nečekali, tedy bílé. Pokud si v naší galerii porovnáte bílou povlečení a tu, která na postel shlíží ze stěn, hned poznáte, že barva stěn je mírně do modra. Lehké, i když silnější zabarvení do modré pak objevíte i na dveřích a na rámech oken. Díky tomu všemu zalévá prostor ložnice jemně chladivý nádech modré.

Aby se nestalo, že celá ložnice bude vydechovat monotónní náladu, kladl designér velký důraz na to, aby se v místnosti sešly různé tvary a struktury povrchů. I tak ale největší podíl na bílé bude mít vždy světlo. Zvláště to denní. Jeho citlivým omezením závěsy nebo roletami můžete docílit pokaždé trochu jinou náladu, kterou bude místnost vyzařovat.

Pokud byste i vy si chtěli vytvořit doma některou z místností jako sněhobílý pokoj a nemuset toho moc dokupovat, myslete na to, že např. kusy nábytku se dají většinou jednoduše na bílo nabarvit. Tak byla upravena i komoda v ložnici, kam vás prostřednictvím naší galerie zveme.

Podívejte se do galerie, jak nádherně sněhobílá ložnice vypadá.

(fis)

Další články:

Změny v ložnici vám pomohou se lépe vyspat

Zařiďte si ložnici pro klidný spánek. Tyto tipy vám pomohou snáze usnout

 

Odpočívat je umění

Konečně si odpočiňte. Naučíme vás ty nejlepší relaxační techniky. Které podlehnete?

 

Udělejte z ložnice svou nejoblíbenější místnost v domě

Vše, co potřebujete vědět o ložnicích: Jak ji zařídit a co vám zajistí kvalitní spánek? Víme to

Chcete bydlet jako na zámku? Zavěste nad postel nebesa!

Nebeský ráj ve vaší ložnici: Bydlete jako na zámku a zavěste si nad postel nebesa

Článek je zařazen v: Galerie , Bílá , dekorace , inspirace , ložnice , design , sníh , architektura , sněhobílá
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama