reklama

Vše, co potřebujete vědět o ložnicích: Jak ji zařídit a co vám zajistí kvalitní spánek? Víme to

Matouš Hartman
10. ledna 2018
Ložnice je rozhodně jednou z nejoblíbenějších místností v domě. Právě proto bychom jí měli věnovat velkou pozornost. Není to jen místo na přespávání, je to místo, kde můžeme rádi trávit čas. Nelze ale jen nastěhovat postel, ložnici je potřeba si hýčkat
reklama

Vybrali jsme pro vás naše nejoblíbenější články o tom, jak si z ložnice udělat místo nejen pro spaní, ale také pro žití. Ukážeme vám, jak ložnici zařídit, jak dekorovat nebo jak vybrat správnou matraci. Ať už zařizujete nový byt, nebo jen chcete trochu pozměnit ten stávající, tyto tipy vám pomohou udělat z ložnice nejoblíbenější místnost v domě.

Jak zařídit ložnici?

Nejprve se podívejme, jak ložnici zažídit. V následujících článcích najdete netradiční tipy i doporučení designérů. Co takhle spojit ložnici s koupelnou? I o tom jsme psali...

Jak zajistit skvělý spánek?

Protože ložnice je místem, kde si máme odpočinout, musíme přípravě na pořádný spánek věnovat pozornost. Zabývali jsme se tím, jak ložnici zařídit i jaké květiny do ní umístit, aby byl váš zasloužený odpočinek opravdu kvalitní.

Protože je ložnice asi nejosobnější částí domu, dokáže na nás i leccos říct. Mrkněte, co všechno na nás ložnice prozradí:

(mh)

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: rekonstrukcespánekradyložnicetipy
reklama