reklama

Žije sám, je nemocný a nešťastný. Podaří se designérům Jak se staví sen proměnit jeho bydlení?

skrivaa
12. března 2018
Bez matčiny pomoci by svůj život jen těžko zvládal. Příběh invalidního důchodce Jiřího je vlastně příběhem obyčejného chlapa, který v životě neměl moc štěstí. Udělal spoustu chyb, za které ale zaplatil. Teď žije sám, je nemocný, nešťastný a jeho byt je pro něj celou. Podaří se proměna jeho bydlení?
reklama

Pan Jiří bydlí vmalé městské garsonce vSedlčanech. Jeho byt je spíš než místo k bydlení místo k přežívání. A ještě k tomu dost depresivní. Kuchyň je stará a shnilá, koupelna je v dezolátním stavu, stejně tak dveře a nábytek. Maminka by si pro Jiřího přála garsonku tajně zrekonstruovat. Jako důchodkyně v letech na to nemá ani fyzické síly ani finance. Při tomto stavu bytu rozhodně na ničem netrvají.

Designéři se tedy vrhnou do proměny celého mrňavého bytu a nechají se inspirovat tím, co má Jiří rád – knihy, dalajláma a papež. Z bytu, kterému Jiří říká cela, bude garsonka pro intelektuála. Dominantou bude designová knihovna. Barvy budou logicky „pánské“ – šedá, bílá, černá a dekor dřeva. Nebude chybět ani kuchyňka a lehce změníme dispozice bytu. Jaké netradiční prvky si designéři vymyslí a čím vším dokážou vtak malém prostoru překvapit?

Premiéru dalšího dílu nové série „Jak se staví sen – extra“ uvidíte už dnes v pondělí12. března ve 21.30 na Primě.

(red)

Další články:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama