Rodina udělala byt z autobusu. Jezdí s ním na dovolené. Jsou v něm i kamna!

Starý autobus byl k mání na eBayi ani ne za 35 tisíc korun, rodina z Británie si ho koupila a rozhodla se, že ho předělá na ideální místo pro odpočinek při dovolené. Chtělo to hodně šikovnosti i času, ale výsledek stojí za to.

Přestavba autobusu ale byla poněkud dražší než pořizovací cena vozidla. Náklady dosáhly deseti tisíc liber, tedy skoro 290 tisíc korun. Nicméně autobus se v novém kabátě vrátil na silnice. S rodinou projel kromě Anglie i Francii a Belgii. Problém nastal až ve Švýcarsku, kde mu přestal fungovat motor. I to ale rodina zvládla a do Británie se vrátila v pořádku.

V autobusu najdete kuchyň i dvě pohovky v místech původních sedaček. Prostor pro spaní počítá se třemi dvoulůžky, aby se rodina pohodlně vyspala. Autobus dokonce disponuje malými kamny, která jsou umístěna přímo pod kuchyňským stolem. Zkrátka mu nechybí nic a díky příjemným barvám naladí pocit klidu a odpočinku.

Podívejte se do galerie v úvodu článku na to, jak autobus vypadal před přestavbou a po ní.

Podívejte se také na projekt minidomu z pořadu Jak se staví sen. Designéři vybudovali bydlení pro důchodkyni, která žije v chatové osadě:

Další články:


Přečtěte si také