Bydlení slavných

12. srpna 2022 14:09

redakce Prima Living

Sarah Jessica Parker pronajímá chatu přes rezervační web. Za ani ne 20 dolarů na víkend

Herečka slavná především díky seriálu Sex ve městě se rozhodla potěšit své fanoušky a na konci srpna nabídnout k pronájmu svou chatu v Amagansettu ve státě New York. Ovšem pouze výjimečně, na jediný víkend, takže může vyhovět jen jednomu páru.

Kdo dřív přijde, ten dřív mele. V tomto případě, ten bude moci využít výjimečnou nabídku a na dva dny si pronajmout chatu, která patří herečce Sarah Jessice Parker neboli Carrie Bradshaw ze seriálu Sex ve městě.

A to za symbolickou cenu 19,98 dolarů, která odpovídá letopočtu, kdy se slavný seriál začal natáčet.

Objevil se v nabídce webu booking.com, přičemž nabídka bude aktivní v poledne 23. srpna a domeček bude možné pronajmout na následující víkend - kdo si ho zamluví první, ten ho bude mít a to v přepočtu za ani ne 480 korun - hosté se zde budou moci ubytovat od pátku 26. srpna do neděle 28. srpna. Chata má obytnou plochu 158 metrů čtverečních, tři  ložnice a  jednu koupelnu, součástí je i kuchyň s jídelnou.

"Jsem nadšená, že mohu přivítat hosty v tomto malém domě kousek od pláže," nechala se slyšet herečka. Podle ní si mohou hosté užít jak oblast Hamptonu skoro na samém konci Long Islandu, v níž chata stojí, ale zároveň to samé, co zde má ráda ona.

Tedy odpočinek na zastrčeném dvorku s čerstvým oceánským vzduchem, dny strávené čtením a odpočinkem na pláži a večeře v některé z restaurací v okolí. "Chceme, aby se naši hosté cítili jako doma, takže si klidně vyzujte boty, vtrhněte do plně zásobeného baru a obdivujte všechny staré spotřebiče, které jsme za ta léta dali dohromady," píše na rezervačním portálu herečka.

Okouzlující plážová chata Sarah Jessicy Parker ze 40. let 20. století se nachází jen pár kroků od nádherného pobřeží, k němuž vede snadno schůdná stezka končící na jedné z nezastrčenějších místních pláží. Cesta sem trvá sotva dvě až tři minuty.

Chata se třemi ložnicemi má mimo jiné velký ohromující cihlový krb, originální nábytek, již zmíněný bar, ale také třeba skříň plnou bot, které nosila právě Sarah Jessica Parker.

"Chtěli jsme, aby to tady působilo skutečně domácky, a proto jsme chatu vybavili vintage kousky nábytku, které jsme za ta léta nasbírali,“ říká hvězda, které rozhodně doporučuje i grilování u chaty.

Sarah Jessica Parker žije od roku 2009 se svým manželem - hercem Matthewem Broderickem - a třemi dětmi v Greenwich Village, kde si dle svých představ opravili dva sousední řadové domy. Rodina také často tráví volno na irském venkově, Kilcaru v hrabství Donegal, kde Broderick částečně vyrůstal.

Jejich syn James se narodil 28. října 2002, dojčata Marion a Tabitha, se narodila 22. června 2009 díky náhradní matce.

Zdroj: Profimedia.cz; https://www.delish.com/food-news/a40869325/rent-sarah-jessica-parker-hamptons-home/

Sdílejte článek

Přečtěte si také