Trendy

18. srpna 2019 08:00

Markéta Kašková

Chcete být jako Bella z Twilight ságy? Nyní si můžete pronajmout její dům z filmu na Airbnb

Slavný dům Belly Swan a jejího otce Charlieho z populárního filmu Twilight je k dispozici poprvé na Airbnb. Fanoušci si určitě zamilují toto tajemné místo plné upíří atmosféry. Jak tedy celý dům vypadá a kolik v něm stojí jedna noc?

Všichni fanoušci upíří ságy zbystřete, nyní si můžete přes Airbnb zaplatit pobyt ve stejném domě, který posloužil jako domov Belly Swanové a jejího otce ve městečku Forks ve státě Washington. Půvabný objekt z 30. let se doopravdy nachází vklidné čtvrti v Saint Helens kousek od Portlandu.

Kolik lidí se zde může ubytovat?

Celý dům pojme až 10 hostů. Najdeme zde 5 ložnic smanželskými postelemi, dvě koupelny, útulný velký obývák, slavnou limetkovou kuchyň a krásnou tichou zahradu.

Hostitelé se mohou pyšnit označením superhostitelů, kteří dbají na tom, aby si návštěvníci svůj pobyt opravdu užili. Recenze na ubytování navíc velmi kladně chválí čistotu a systém samoubytování za pomocí kódu. Člověk se tedy nemusí scházet smajiteli a předávat si klíč. Je jedno, vkolik se hosté rozhodnout do objektu dorazit.

Kolik stojí jedna noc?

Aktuálně majitelé přijímají rezervace 8 měsíců dopředu a minimálně semohou rezervovatdvě noci. Od pondělí do čtvrtka zaplatíte 330 $ za noc (7583,-), na víkend se vám pobyt prodraží ještě o 110 $ (10108,-)

Uvidíte mnoho známých bytových prvků zfilmu – verandu, jídelnu, mátově zelenou kuchyň, příjezdovou cestu a slavnou ložnici Belly. Bohužel uvnitř domu nenajdete stojícího Edwarda Cullena u okna.

Hosté si zamilují i okolí a čtvrť, kde se dům nachází. Je totiž v docházkové vzdálenosti od historického nábřeží a jen kousek autem do Portlandu. Najdete tu také kavárny a restaurace, které stojí za to navštívit.

Další články:


Přečtěte si také