Trendy

17. října 2018 17:02

maku-la@seznam.cz

Jak by vypadal dům ženy, kdyby nemusela dělat kompromisy kvůli chlapovi

Vztah je o kompromisech. Pokud jeden z páru odmítne ustupovat, má to buď jeho polovička pěkně těžké, nebo ho partner brzy opustí. Jak by to ale vypadalo, kdyby ženy nemusely vůbec ustupovat?

Celý život podléháme módě, společnosti, pravidlům psaným i nepsaným a také našim protějškům. Ženy, přemýšlely jste někdy o tom, jak by vypadal váš vysněný dům, kdybyste nemusely brát ohled ani na jednu ze zmíněných věcí?

Vtomto článku se zaměříme na ženy a jejich fantazii. Je těžké vystihnout typickou ženu, protože jak všichni víme, každá je jedinečná a má jiné priority. Je tedy jednoduché domyslet si, jak funguje ženská fantazie. Co si budeme nalhávat, vystihnout typického chlapa bude o něco jednodušší úkol (alespoň z ženského pohledu).

Království za sedmero horami

Přiznejte se dámy, která alespoň jednou vživotě nezatoužila po princeznovské korunce? Kdybychom si mohly přát jako ženy cokoliv, u některých by to určitě vypadlo jako uprostřed cukrové vaty. Stěny by se třpytily, povlečení vonělo po žvýkačkách a všechno by bylo růžové. Ach, ta představa.

Džungle jako vJumanji

Některé znás se nejlépe cítí obklopené rostlinami. Nejraději by si tedy postavily luxusní chatrč uprostřed džungle svýhledem na vodopád. Jen je nám naprosto jasné, že všechna hmyzovitá havěť by se musela držet stranou.

Fashion aréna

Některé ženy jsou na své úlovky zkrátka pyšné. Tedy nikoliv na ty opačného pohlaví, ale na ty, které lze pořídit vobchodě. Takové dámy by si ze svého domu nejraději udělaly módní království. Podpatky vystavené místo obrazu nebo klobouky seřazené od nejtmavšího po nejsvětlejší jsou jen malou ukázkou toho, jak by vypadal celý jejich domov.

Jako chlap

Existují i ženy, které dávají přednost herním konzolím. Na úklid si moc nepotrpí, ale zato o návštěvy nemají nouzi. Kamarádí se více smuži a jsou vlastně spíše chlapským kamarádem.

Vtakovém domě byste o živou rostlinu nezavadili, zato najdete tisíce nejrůznějších her na PC a PlayStationů minimálně pět. Vše bude působit chladnějším a neutrálním dojmem. Stěny budou vyzdobeny nejrůznějšími světelnými efekty, aby perfektně doladily hráčské prostředí. Okna by takový vysněný dům zřejmě nevlastnil.


Přečtěte si také