Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jak by vypadal dům ženy, kdyby nemusela dělat kompromisy kvůli chlapovi

Vztah je o kompromisech. Pokud jeden z páru odmítne ustupovat, má to buď jeho polovička pěkně těžké, nebo ho partner brzy opustí. Jak by to ale vypadalo, kdyby ženy nemusely vůbec ustupovat?
Vydáno: 17.10.2018
Kdyby se ženy nemusely přizpůsobovat.
Autor: istock.com/pinterest.com Kdyby se ženy nemusely přizpůsobovat.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Celý život podléháme módě, společnosti, pravidlům psaným i nepsaným a také našim protějškům. Ženy, přemýšlely jste někdy o tom, jak by vypadal váš vysněný dům, kdybyste nemusely brát ohled ani na jednu ze zmíněných věcí?

V tomto článku se zaměříme na ženy a jejich fantazii. Je těžké vystihnout typickou ženu, protože jak všichni víme, každá je jedinečná a má jiné priority. Je tedy jednoduché domyslet si, jak funguje ženská fantazie. Co si budeme nalhávat, vystihnout typického chlapa bude o něco jednodušší úkol (alespoň z ženského pohledu).

Království za sedmero horami

Takto by vypadal holčičí sen.
Autor: istock.com Takto by vypadal holčičí sen.

Přiznejte se dámy, která alespoň jednou v životě nezatoužila po princeznovské korunce? Kdybychom si mohly přát jako ženy cokoliv, u některých by to určitě vypadlo jako uprostřed cukrové vaty. Stěny by se třpytily, povlečení vonělo po žvýkačkách a všechno by bylo růžové. Ach, ta představa.

Džungle jako v Jumanji

Přírodní fantazie
Autor: istock.com Přírodní fantazie

Některé z nás se nejlépe cítí obklopené rostlinami. Nejraději by si tedy postavily luxusní chatrč uprostřed džungle s výhledem na vodopád. Jen je nám naprosto jasné, že všechna hmyzovitá havěť by se musela držet stranou.

Fashion aréna

Něco jako Sex ve městě
Autor: HBO Něco jako Sex ve městě

Některé ženy jsou na své úlovky zkrátka pyšné. Tedy nikoliv na ty opačného pohlaví, ale na ty, které lze pořídit v obchodě. Takové dámy by si ze svého domu nejraději udělaly módní království. Podpatky vystavené místo obrazu nebo klobouky seřazené od nejtmavšího po nejsvětlejší jsou jen malou ukázkou toho, jak by vypadal celý jejich domov.

Jako chlap

Holka hráčka by to měla asi takto.
Autor: istock.com Holka hráčka by to měla asi takto.

Existují i ženy, které dávají přednost herním konzolím. Na úklid si moc nepotrpí, ale zato o návštěvy nemají nouzi. Kamarádí se více s muži a jsou vlastně spíše chlapským kamarádem.

V takovém domě byste o živou rostlinu nezavadili, zato najdete tisíce nejrůznějších her na PC a PlayStationů minimálně pět. Vše bude působit chladnějším a neutrálním dojmem. Stěny budou vyzdobeny nejrůznějšími světelnými efekty, aby perfektně doladily hráčské prostředí. Okna by takový vysněný dům zřejmě nevlastnil.

Žlutý autobus se proměnil na nádherné bydlení.

GALERIE: Rodina se třemi dětmi si přestavěla školní autobus na nádherné bydlení. Podívejte se!

Carry ze Sexu ve městě by tento obývák milovala!

Růžový interiér nejen pro princezny. Vylaďte si domov v tónech pudrové, lososové i sytě růžové

Článek je zařazen v: dům , princezna , džungle , hračka , design , trendy , chlap , Žeňa , typy žen , interiér , sranda , fantazie , splečnost , móda , pár , dvojice
Reklama