Trendy

24. listopadu 2019 14:00

Markéta Kašková

Muž v 80. letech koupil dům za 5500 liber. Teď ho prodává za 54 milionů korun

Brit Michael Hart využil v 80. letech příležitosti a koupil si dům v Londýně, tehdy za roční britskou mzdu, která činila v přepočtu kolem 150 000 korun. Teď se rozhodl dům prodat a dělá dobře, stane se z něho milionář.

Tahle investice se jednoduše vyplatila. Stavitel Michael Hart jasně světu ukazuje, že myslet do budoucna se vyplácí. Koupil polorozpadlý dům vcentru Londýna, který dlouhá léta opravoval tak, jak mu čas a finance dovolily. Po více jak třiceti letech se jeho píle zúročila.

Investice života

Nyní šedesátiletý Michael má na důchod vystaráno. Ohromný měšťanský dům, který je stavěn ve viktoriánském stylu, je nyní na prodej vpřepočtu za 54 milionů korun.Dům nabízí čtyři ložnice, luxusní koupelny svanou, elegantní obývací pokoj snejrůznějšími sbírkami starožitností, a velkou kuchyň, kde je vařit jedna radost.

Fotografie vgalerii ukazují původní stav objektu, jeho novou podobu, ale také okolí a jeho změny, které jsou skoro až neuvěřitelné. Za pár let tu vyrostlo nespočet mrakodrapů a zmísta se stala supermoderní metropole.

Podívejte se na všechny fotky vnaší galerii a pokochejte se neuvěřitelnou proměnou.

Další články:


Přečtěte si také