Jak na to

2. dubna 2019 14:00

maku-la@seznam.cz

Minerální stěny jsou hitem luxusních interiérů. Podívejte se, jak je vyrobit

Geoda je dutina v hornině, která je obvykle po vnitřním obvodu vyplněna menšími či většími krystaly minerálů. Jejich dekor je perfektním doplňkem místností, do kterých chceme dostat eleganci, luxus a především spoustu energie. Umístit se dají naprosto všude. Podívejte se na nápaditou inspiraci v naší galerii.

Již ve středověku se věřilo, že na nás a naší psychiku mají kameny a minerály velký vliv. Dodají nám energii, zbaví bolesti, přinesou štěstí, plodnost, zdraví a vyléčí znejrůznějších chorob.

Nevíme, zda díky minerálům budete mít vživotě jen štěstí a nikdy vás nepotká žádná nemoc, ale stoprocentně jsme si jisti tím, že vašemu interiéru budou nesmírně slušet a energii vám dodají bez pochyby.

Koupelna plná přírodních minerálů

Dlaždice do koupelen patří od nepaměti. Jsou různě velké, mají zajímavé tvary a dají se snimi vykouzlit opravdu skvostné interiéry. Mají je doma všakvšichni. My vám přinášíme inspiraci na něco neobvyklého. Zkuste si pořídit geodové stěny i do koupelny. Budete mít pocit, že čerpáte energii zkaždého koutu místnosti.

Možná se vám při představě, že vás nabádáme, abystestěny zabalili do třpytek a pestrých barev, ježí vlasy na hlavě. Ve skutečnosti dáváme nový rozměr moderním interiérům. Obyčejná koupelnu se může přeměnit v luxus a energické místo.

Velké plochy minerálům sluší

Kameny a minerály nemusí být položené na poličce jen jako dekorace, na kterou se lepí prach. Minerály a jejich neobyčejný třpytivý vzhled, můžete vmístit do každého koutu svého interiéru. Podívejte se na fascinující proces, který se používá k vytváření tabulek, řezných desek a dalších dekorů, které lze využít různými způsoby.

Nahlédněte do naší galerie a nechejte se inspirovat nápady, jak si originálně zařídit interiér v duchu léčivých kamenů.

Přečtěte si také:


Přečtěte si také