Trendy

2. října 2019 08:00

Markéta Kašková

18 nápadů na originální věnce z kaštanů. Který byste si vybrali vy?

Kaštany k podzimu patří stejně jako vejce k slepici. Bez kaštanů, žaludů a pestrobarevně zbarveného listí by podzim ztratil své kouzlo, které tak milujeme. Pojďte si kus krásné stránky podzimu vzít k sobě domů. Bude vám dělat radost v interiéru, zlepší vám náladu a nebude stát skoro nic. Přinášíme vám galerii 18 nejkrásnějších kaštanových věnců.

Podzim buď milujeme, nebo nenávidíme. Je však dostatek těch, kteří toto poprázdninové roční období upřednostňují nad létem a zimou. Má to jednoduchý důvod – vlétě je na někoho zkrátka moc velké horko a vzimě zase zima. Pak jsou mezi námi samozřejmě tací, kteří milují barevnou škálu přírody, jakou vjiném ročním období nenajdeme. No a nakonec, sychravé počasí také nevadí všem.

Interiér vpodzimním kabátě

Ať už se řadíme na onu či druhou stranu, vyzdobit interiér vpodzimním duchu je vždycky dobrý nápad. Navíc, pokud vlastníme tavicí pistoli a jeden korpus na věnec, můžeme se do výroby pustit třeba hned. Perfektní je na tom to, že nás to nebude stát skoro nic.

Vtomto článku jsou, jak jsme již zmínili, základní surovinou kaštany, které najdeme vkaždém větším parku nebo lese. Všichni jsme si minimálně vdětství tyto hnědé krasavce nosili domů, aby nám zdobily pokojíček. Využijme jejich krásy i nyní, protože to vážně stojí za to.

Galerie kaštanových věnců

Podívejte se do naší galerie na 18 nejkrásnějších kaštanových věnců, které jsme pro vás vybrali.

Poslouží mech a žaludy

Kaštany se skvěle hodí kmechu, ale i žaludům, klacíkům nebo prázdným ořechovým skořápkám. Nebojte se nasbírat dostatečnou zásobu, protože bohatě zdobené věnce vtomto (přírodním) případě vypadají opravdu skvostně. Pokud máte náladu na minimalismus, zkuste mezi kaštany naaranžovat jen malé lístečky.Uvidíte, že výsledek bude také skvělý.

Další články:


Přečtěte si také