Design a architektura

30. září 2018 06:00

maku-la@seznam.cz

Jak si vyzdobit interiér v podzimním duchu? Nejlepší tipy na dekorace

Podzim vládne v plném proudu a my vám přinášíme souhrn té nejlepších podzimní výzdoby pro váš domov, která vám zařídí nezapomenutelnou romantickou atmosféru.

Pokud máte pocit, že vašemu domovu stále chybí ten správný podzimní nádech, možná potřebujete pozměnit dekorace, které vám stále připomínají parné letní dny.

Přiznáme se, že my jsme se sychravého podzimního počasí nemohli dočkat a užíváme si čerstvého chladnějšího vzduchu, který ve vteřině provětrá celý byt. Podzim zkrátka milujeme a stím je spojený i velmi kladný vztah a radost zpodzimní výzdoby, kterou si často vytváříme sami doma.

DÝNĚ

Tato oranžová kráska je snad nejtypičtějším podzimním symbolem. Její největší výhodou je, že jí pak jednoduše můžeme sníst. Dýně se dá vyzdobit na tisíce způsobů. Děti rády dlabou a vytvářejí strašidelné obličeje, jiní je zase pomalují barvami.

SVÍČKY

Svíčky neodmyslitelně patří ksychravému počasí. Dodávají pocit tepla a domova. Máme na výběr znejrůznějších vůní, druhů a barev. Ničím novým nejsou ani přírodní vosky, které jsou šetrnější kživotnímu prostředí.

VĚNCE

Milujeme výrobu věnců, protože se na nich opravdu vyřádíme. Vždy jde jen o naši kreativitu a výsledek je dekorace, která vznikala vnašich rukách. Věnec je nezbytným doplňkem podzimních dnů.

LISTY

Pokud nemáte náladu na vyrábění dýní, věnců a nechcete utrácet za dekorace vobchodě, máme pro vás jednoduchý tip. Stačí vlese posbírat pár barevných spadaných listů, ktomu přibalit kaštany a hned máte doma přírodní podzimní výzdobu. Jako bonus strávíte volný čas na čerstvém vzduchu.

BARVY

Výhoda podzimu je, že hraje všemi výraznými barvami. Pokud zvolíte dekor vteplých odstínech, jako je hnědá, žlutá, oranžová a tmavě zelená, budete mít doma podzim jako na dlani.


Přečtěte si také