návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jak si vyzdobit interiér v podzimním duchu? Nejlepší tipy na dekorace

Vydáno: 30.09.2018
Plno podzimních nápadů
Autor: Pinterest.com Plno podzimních nápadů
Podzim vládne v plném proudu a my vám přinášíme souhrn té nejlepších podzimní výzdoby pro váš domov, která vám zařídí nezapomenutelnou romantickou atmosféru.

reklama

Pokud máte pocit, že vašemu domovu stále chybí ten správný podzimní nádech, možná potřebujete pozměnit dekorace, které vám stále připomínají parné letní dny.

Přiznáme se, že my jsme se sychravého podzimního počasí nemohli dočkat a užíváme si čerstvého chladnějšího vzduchu, který ve vteřině provětrá celý byt. Podzim zkrátka milujeme a s tím je spojený i velmi kladný vztah a radost z podzimní výzdoby, kterou si často vytváříme sami doma.

DÝNĚ

Tato oranžová kráska je snad nejtypičtějším podzimním symbolem. Její největší výhodou je, že jí pak jednoduše můžeme sníst. Dýně se dá vyzdobit na tisíce způsobů. Děti rády dlabou a vytvářejí strašidelné obličeje, jiní je zase pomalují barvami.

Dýně patří k podzimu.

Tvořte s dětmi: 5 nápadů, jak zabavit děti podzimními plodinami

Originální dýně

Nejoriginálnější nápady na ozdobení halloweenské dýně

SVÍČKY

Svíčky neodmyslitelně patří k sychravému počasí. Dodávají pocit tepla a domova. Máme na výběr z nejrůznějších vůní, druhů a barev. Ničím novým nejsou ani přírodní vosky, které jsou šetrnější k životnímu prostředí.

Provoňte si domov!

Chcete mít voňavější domov? Zkuste tyhle DIY triky!

Vyrobte si úžasné voňavé svíčky.

Zažeňte podzimní depresi a vyrobte si doma vlastní svíčky. Naučíme vás, jak na to!

VĚNCE

Milujeme výrobu věnců, protože se na nich opravdu vyřádíme. Vždy jde jen o naši kreativitu a výsledek je dekorace, která vznikala v našich rukách. Věnec je nezbytným doplňkem podzimních dnů.

Vyrobte si krásný podzimní věnec.

DIY: Vyrobte si krásný podzimní věnec na dveře. Návod, jak na to

Výroba věnce bude zábava pro celou rodinu.

DIY: Už máte adventní věnec? Vyrobte si ho sami doma! Jak na to?

LISTY

Pokud nemáte náladu na vyrábění dýní, věnců a nechcete utrácet za dekorace v obchodě, máme pro vás jednoduchý tip. Stačí v lese posbírat pár barevných spadaných listů, k tomu přibalit kaštany a hned máte doma přírodní podzimní výzdobu. Jako bonus strávíte volný čas na čerstvém vzduchu.

Tvoření s dětmi

Podzimní prázdniny jsou tu! 13 nápadů, co vyrábět s dětmi během volna

Kde se vzaly halloweenské dekorace?

Dýně, masky, strašidla: Víte, kde se vzaly halloweenské dekorace?

BARVY

Výhoda podzimu je, že hraje všemi výraznými barvami. Pokud zvolíte dekor v teplých odstínech, jako je hnědá, žlutá, oranžová a tmavě zelená, budete mít doma podzim jako na dlani.

Dveře Sapglass s barevným digitálním potiskem je možné usadit do klasické nebo skryté zárubně, zvolit můžete mezi otočným otevíráním nebo posuvem. Cena dveří o rozměru 80 x 197 cm je 12089 korun (bez kování a zárubně)

Zelená je in. Odstraňuje úzkost a zvyšuje sebevědomí. Máme tipy, jak ji dostat do interiéru

Jakou barvu použít místo bílé?

10 barev, kterými si musíte vymalovat byt. Nic nezkazíte a zbavíte se nudné bílé

reklama

Článek je zařazen v: podzim , dekorace , podzimní dekorace , svíčky , dýně , kaštany , věnce , podzimní výzdoba , výzdoba , design , interiéry

reklama

Přečtěte si také