Trendy

22. února 2021 08:00

redakce Prima Zoom

První proměna nového pořadu Postav si sen! zrekonstruuje starý byt a zachrání rodinu před požárem

Ivana má za sebou dvě manželství. Ani jedno jí nevyšlo. Chvíli bydlela na chatě a pak se přestěhovala do domu svých rodičů. Bydlí v pokojích, ve kterých žila její babička. Nevyhovující studený prostor nemá ani pořádný sporák. Pro designéry Postav si sen! Zuzanu Schubertovou a Viktora Čikoše je to tak velká výzva.

Premiérový díl vysíláme 22. února ve 21:35 na Primě.

Do pořadu paní Ivanu přihlásila její nestarší dcera, která společně sostatními členy rodiny chtěla, aby se Ivana cítila po letech dobře. Vnevyhovujících podmínkách to nešlo. Ivana ráda sportuje, chodí běhat, hraje volejbal a občas jezdí na kole nebo na bruslích. Nebojí se práce na zahradě a baví jikutit.

Ke sledování nového dílu vás zvou i designéři Zuzana a Viktor:

Ivana má ráda nábytek vbílé barvě a styl Provence. To je ideální, protože byt bude potřeba hlavně prosvětlit. Skvělé je, že zatímco Ivana bude odpočívat u své dcery, do práce se zapojí rodina i přátelé. Zvlášť energický tatínek se schutí pustí do díla.

Všechny články o pořadu Postav si sen! najdete v našem speciálu:

Podívejte se na první díl nového pořadu Postav si sen!, kde se do proměn zapojují přímo účastníci. Kromě kompletní proměny Ivanina bytu vás čeká i napětí, když designéři zjistí, že je vbytě vyhořelý komín, což by brzy mohlo způsobit požár. Narychlo budou shánět novou vložku a zachrání rodinu před vyhořením.

Proměnu mají na starost designéři Zuzana Schubertová a Viktor Čikoš:


Přečtěte si také