reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Kavárna, která vypadla přímo z komiksu! Tady budete hrdiny vlastního kresleného příběhu

, Vydáno: 30.10.2019
Vše je jako malované
Autor: Instagram.com Vše je jako malované
Kavárna s opravdu zvláštním jménem Cafe Yeonnam-dong 239-20 vám nabídne nejen skvělou kávu, ale hlavně velmi netradiční zážitek, který vás vytrhne ze všedního světa.

reklama

Aby byla kavárna úspěšným podnikem v nemalém oceánu konkurence, měla by lidem nabídnout něco, co je přinutí se často a s chutí vracet. Kvalitní a chutná káva je v dnešní době standardním požadavkem. Dalším výrazným prvkem, který ovlivňuje návštěvnost je prostředí.

Korejská kavárna Cafe Yeonnam-dong 239-20, která sídlí přímo v Soulu, se rozhodla návštěvníkům zařídit velmi nevšední zážitek. Celá vypadá, jako by právě vypadla z ilustrované knihy.

Kavárna jako z komiksu
Autor: Instagram.com Kavárna jako z komiksu

Úplně jiný svět

Jen, co překročíte práh této netradiční kavárny, budete se cítit jako byste našli tajný vstup do černobílého komiksového světa. Prostor byl inspirován korejským televizním seriálem "W - Two Worlds" od Lee Jong-suk a Han Hyo-joo.Návštěvníci si opravdu připadají, jako by se z čista jasna probudili v komiksové knize. Dokonalou iluzi podtrhuje promyšlené menu kavárny, kde najdete všelijaké nápoje a pokrmy, které jsou servírovány v komiksovém nádobí.

Bohužel, jak jsme již zmínili, kavárna leží až v dalekém Soulu v oblíbené čtvrti Yeonman-dong. Pokud se tedy budete pohybovat v asijských končinách, zkuste se zastavit v tomto dobrodružném světě, který vás odtrhne od všední reality

Bydlení přímo v jeskyni

Luxusní bydlení uvnitř jeskyně je na prodej. Najdete v něm hernu i přírodní vodopády

Inspirujte se kavárnami!

Inspirujte se designem kaváren: Těchto 5 věcí se hodí i k vám domů

reklama

Článek je zařazen v: kavárna , komiks , malované , design , karton , Cafe Yeonnam-dong 239-20 , Soul , Jižní Korea , Korea , Asie , restaurace , káva

reklama

Přečtěte si také