Design a architektura

30. října 2019 06:00

Markéta Kašková

Kavárna, která vypadla přímo z komiksu! Tady budete hrdiny vlastního kresleného příběhu

Kavárna s opravdu zvláštním jménem Cafe Yeonnam-dong 239-20 vám nabídne nejen skvělou kávu, ale hlavně velmi netradiční zážitek, který vás vytrhne ze všedního světa.

Aby byla kavárna úspěšným podnikem vnemalém oceánu konkurence, měla by lidem nabídnout něco, co je přinutí se často a schutí vracet. Kvalitní a chutná káva je vdnešní době standardním požadavkem. Dalším výrazným prvkem, který ovlivňuje návštěvnost je prostředí.

Korejská kavárna Cafe Yeonnam-dong 239-20, která sídlí přímo vSoulu, se rozhodla návštěvníkům zařídit velmi nevšední zážitek. Celá vypadá, jako by právě vypadla zilustrované knihy.

Úplně jiný svět

Jen, co překročíte práh této netradiční kavárny, budete se cítit jako byste našli tajný vstup do černobílého komiksového světa. Prostor byl inspirován korejským televizním seriálem "W - Two Worlds" od Lee Jong-suk a Han Hyo-joo.Návštěvníci si opravdu připadají, jako by se zčista jasna probudili vkomiksové knize. Dokonalou iluzi podtrhuje promyšlené menu kavárny, kde najdetevšelijaké nápoje a pokrmy, které jsou servírovány vkomiksovém nádobí.

Bohužel, jak jsme již zmínili, kavárna leží až vdalekém Soulu voblíbené čtvrti Yeonman-dong. Pokud se tedy budete pohybovat vasijských končinách, zkuste se zastavit vtomto dobrodružném světě, který vás odtrhne od všední reality


Přečtěte si také