Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jak a čím si osázet podzimní truhlíky poradí Receptář

Sledujte v neděli 25. září 2016 v 12.25 na Primě.
Vydáno: 23.09.2016
Podzimní výzdoba truhlíků

Vaše chvíle pohody po nedělním poledni! Po týdnu se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Jak seřezat před zimou ibišky a kde se jim nejlépe daří, poradí zahradník Petr Beran. Zkrátit a přesadit dovnitř je před zimou potřeba i muškáty. Z přebytečného ovoce nemusíte dělat jenom kompot, ale můžete si z něj nechat vypálit vlastní alkohol. Domácí 3D tiskárny u nás nejsou ještě moc rozšířené, ale jsou užitečnými pomocníky do domácnosti. Vyrobí třeba klín za dveře nebo chybějící hmoždinku. Do prázdných truhlíků po muškátech můžete udělat podzimní aranžmá z odolnějších rostlin, například z vřesů a netřesků. S tématem pěstování jiřin vás seznámí Zdeněk Kiesenbauer z dendrologické zahrady. V listárně poradí pan Václav Větvička, co dělat s houbou na slivoni, a ukáže takzvanou štětku, často mylně považovanou za bodlák. V závěru dílu se budeme věnovat chovu želv. Dozvíte se mimo jiné, že pro děti jsou vhodnější ty suchozemské, protože méně koušou.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na Prima play.

 

ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Jaké máte nejraději

Zavařujeme zeleninu. Osvědčené tipy, jak na okurky, rajčata a papriku

Hrabat, či nehrabat?

4 základní rady, jak na podzim pečovat o trávník

Bez černý

Černý bez je cenné ovoce. Víte, jak ho usušit?

Reklama
Článek je zařazen v: aranžmá, pěstování, řez, Váš prima receptář, ibišek syrský, muškát, pálení alkoholu, domácí 3D tiskárna, jiřiny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama