reklama

Eminem prodává svoje megasídlo za směšnou cenu. Neuvěříte, kolik v něm má ložnic! Podívejte se

Eminem prodává svůj dům. Foto: Eminem prodává svůj dům.Foto: profimedia.cz

Světoznámému raperu Eminemovi, který je schopný v jedné větě pozurážet půlku světa showbyznysu a druhé půlce se vysmát, teď do smíchu ale moc není. Svoje luxusní sídlo je nucet prodat výrazně pod cenou. Podívejte se, jak vypadá uvnitř.

Raper Eminem, který je známý svými kontroverzními songy, filmem 8. míle nebo skandálními eskapádami, řeší velmi nepříjemnou situaci. Rozhodl se prodat svůj luxusní dům v Michiganu, ale vybral si tu nejhorší možnou dobu. Kvůli ekonomické krizi musel jít s cenou výrazně dolů, a to dokonce o celou polovinu!

Dům Eminem kupoval před 14 lety a utratil za něj 4,75 milionů dolarů. Momentálně ho ale prodá maximálně za 2 miliony. Dům je přitom zachovalý a velmi prostorný. Na 1570 metrů čtveterčních se rozhléha nejen šst ložnic, devět koupelen a prostorné obývací místnosti, ale i baketbalové hřiště, tenisový kurt, bazénový komplex s vířivkou a vodopádem, přírodní rybníček a dokonce i "zábavný domek", který slouží jako herna či prostor pro divoké večírky.

Na vybavení se rozhodně nešetřilo a luxusní sídlo vypadá stále moderně a zachovale. Podívejte se do galerie. Nastěhovali byste se do domu, kde býval jeden z nejznámějších raperů světa?

(as)

Další články:

Článek

Minibyty v Hong Kongu často nemají více než 5 metrů čtverečních. Foto:

Prostor menší než toaleta: Lidé v Hongkongu žijí v mikrobytech, kam se vejde pouze postel

Ačkoliv je Hongkong jedno z nejbohatších měst světa, tisíce lidí musí žít v nuzných podmínkách. Denně tvrdě pracují, ale i tak nemají na nájmy, které se šplhají až k...

Článek

Nemovitost vlastnil drogový král Pablo Escobar. Foto:

GALERIE: Tento dům vlastnil drogový král Pablo Escobar. Dnes v něm můžete strávit jednu noc! Za kolik?

Fanoušci seriálu Narcos mohou strávit noc v domě drogového krále Pabla Escobara. Dům na mexickém pobřeží se proměnil v luxusní hotel a takto to vypadá uvnitř. Podívejte se!

Článek

Návrhář David Martyn představil unikátní nadčasové bydlení, které vypadá jako ze sci-fi filmu. Foto:

GALERIE: Tohle není vesmírná loď. Ale dům, který si můžete sami složit za 10 minut

Návrhář David Martyn představil unikátní nadčasové bydlení, které vypadá jako ze sci-fi filmu. Náklady na bydlení jsou přitom minimální.

reklama