reklama

GALERIE: Vyrobte si designový věšák z obyčejných větví. Takhle nádherně vypadá

Originální věšák. Foto: Originální věšák.Foto: Pinterest.com

Za designové kousky nemusíte platit obrovské sumy peněz. Stylový věšák na kabáty si můžete vyrobit například jen z obyčejných suchých větví! Vypadá to skvěle.

Stále častějším trendem je vracet se k přírodě, k přírodním materiálům a přirozenosti. Ačkoliv bydlíte ve městě, přírodu si můžete pozvat nejen k sobě na balkon, kde pěstujete bylinky, ale přímo domů. Okrasu v předsíni vám tak může dělat úžasný věšák na kabáty, který i přes originalitu bude plnit svou funkci. Jak na to?

Z lesa si přineste pár suchých větví, nejlépe stejného nebo podobného tvaru, očistěte je, odlámejte malé větvičky a nechejte jen tu nejsilnější, která bude sloužit jako háček. Takové věšáky si pak můžete rovnou přitlouct na stěnu samostnatně či v rámu. Větve ale můžete nechat i dlouhé, pevně je k sobě svázat či sbít, natřít odolným lakem a vyrobit si tak stojací věšák na kabáty.

Inspirujte se v galerii, jak skvěle takový věšák z větví může vypadat. Jistě po některém z nic zatoužíte také!

(as)

Další články:

Článek

Šedá není nudná! Foto:

Šedá není nudná! Podívejte se na ty nejkrásnější šedé pohovky, které vypadají naprosto luxusně

Šedou často v barevné škále opomíjíme, neboť se mylně domníváme, že to vlastně není žádná barva. Pravdou je opak! Podívejte se na ty nejkrásnější šedé pohovky, které jsou...

Článek

hlavní obytný prostor - výhled na hřebeny hor Foto:

Stodola po rekonstrukci nabízí velkorysé bydlení. Třeba i pódium na cvičení jógy či koncerty

Stará stodola téměř před zbouráním se proměnila v nádherný prostor pro bydlení i setkávání. Podívejte se, jak vypadá dnes.

Článek

Vana v podobě luxusní lodičky na vysokém podpatku se stane hvězdou vaší koupelny a možná i osobních výdajů. Její cena se pohybuje od 13 000 euro až přes 20 000 euro podle toho, zda detaily jsou ve zlatu či platině. Voda stéká z horního okraje jako vodopád Foto:

Vana dělá koupelnu. Podívejte se na ty nejluxusnější krásky!

Člověk by denní špínu spláchnul i v dřevěném škopku. Proč si ale nedopřát relaxaci v horké vodě v luxusním provedení.

reklama