reklama

Inspirace: 20 rozkvetlých kuchyní

V této kuchyňce léto nikdy nekončí. Foto: V této kuchyňce léto nikdy nekončí.Foto: Libba.pl

Milujete přírodu a rádi vaříte? Pak si určitě vyzdobte kuchyň květinami. Kupovat stále nové a nové nebo trhat na louce každý den několik rozkvetlých krasotinek ale nemusíte. Stačí si místo plné vůní laskomin zkrášlit květinovým vzorem. Máme pro vás 20 rozkvetlých kuchyní z celého světa.

Květy dokážou hrát nejrůznějšími barvami. Právě to, že jsou oslavou života a ještě tak barevnou a veselou, může rozjasnit nejednu kuchyň. Nemusíte hned sahat po štětci s barvami a napodobovat slavné malíře svými výtvory na dvířkách skříněk. I když i to se počítá, máte-li chuť.

Stačí si koupit třeba jen slaměnky a zavěsit si je na zeď. Můžete rovněž koupit polštáře na židle s květinovým vzorem nebo si vyzdobit kuchyň obrázky s přírodními motivy. Možností je spousta.

My jsme pro vás vybrali kuchyně, které už byly komponovány s květinovou výzdobou. Najdete ji na stěnách, na obkladech, ale třeba i na záclonkách a opěradlech židlí u jídelního stolu.

I letmý náznak květinové výzdoby může interiér zpříjemnit.  Foto: I letmý náznak květinové výzdoby může interiér zpříjemnit. Foto: Kitchen-decor-design-ideas.com

Kterou z květin či variací na květinové vzory zvolíte, je na vašem vkusu. Stačí dobře sladit barvy, jak se podařilo designérům a obyvatelům bytů v naší galerii květinových kuchyní.

A nezapomeňte, že drobná kvítka mohou díky své pestrobarevnosti na bílém podkladu nenápadně spojit mnoho barevných odstínů, které se vám v kuchyni časem nakupily.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Lednici nenechávejte dlouho otevřenou a potraviny v ní skladujte efektivně Foto:

Úsporná kuchyně: Tipy, jak skladovat potraviny i šetřit za energii

Kuchyně je po topení a ohřevu vody třetím největším žroutem energie ve vašem domě nebo bytě...

Článek

Na tom, co jíme, opravdu záleží Foto:

Chcete být spokojenější? Změňte jídelníček! Která kuchyně je nejlepší?

Nejnovější výzkumy ukazují, že pro udržení psychického zdraví člověka je nejvhodnější středomořská kuchyně.

Článek

Reportáž - Jak zabránit plýtvání Foto:

Praktické TIPY do kuchyně: Jak správně skladovat potraviny?

Jestliže pravidelně vyhazujete potraviny, tak jste na tom jako 60 procent obyvatel Česka.


reklama