reklama

Ke kostičce kostička aneb Kostky v interiéru se postarají o útulnou atmosféru

Kostičky a proužky spolu s ornamentem na koberci se vzájemně neruší. Spojuje je hlavně stejný výběr barev Foto: Kostičky a proužky spolu s ornamentem na koberci se vzájemně neruší. Spojuje je hlavně stejný výběr barevFoto: Decozilla.com

Káro nepatří jen do šatníku, ale do interiéru. A nemusí vzniknout jen venkovský styl.

Barevné ladění domácnosti odpovídá spektru barev, které jsou vám nejpříjemnější. A to z různého důvodu. Každému pokoji přitom může vévodit jiná barva. Co by ale všechny místnosti měly mít stejné, je dodržování hlavního barevného ladění pokoje, které lze pak podpořit nějakým zajímavým detailem. Tím může být třeba kostička – károvaný vzor.

Károvaný vzor máme spojený se skotskými kilty, tedy pánským oblečením ve tvaru sukně. Ze Skotska se pak rozletěl do světa a odpoutal se i od té „pánské sukně“. V interiérovém designu se s ním setkáme hlavně ve formě přehozu nebo závěsů. Vznikají ale i velmi vkusné barevné kombinace využívající károvaného vzoru pro čalouněný nábytek. Nabízejí právě onen tip na jednu z mála věcí, která může v dobře barevně vyladěném pokoji zaujmout.

Podívejte se do naší galerie, jak se kostičky hodí téměř na cokoliv, co doma máte. Nezkusíte si také nějak „vykárovat“ byt?

Zde je někdo fanda do Velké Británie včetně Skotska. Nic proti zálibám, ale výsledek je trochu přeplácaný. Co říkáte? Foto: Zde je někdo fanda do Velké Británie včetně Skotska. Nic proti zálibám, ale výsledek je trochu přeplácaný. Co říkáte?Foto: Decozilla.com

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Co může být ještě víc britské než kolekce nábytku s fotografiemi skupiny Beatles? Foto:

INSPIRACE: Nábytek pro milovníky Británie

Britská vlajka, kam se podíváš.

Článek

I klasická knihovna může mít hravou tvář, design: Angelo Tomaiuolo Foto:

20 nápadů, jak si udělat netradiční knihovnu

Pravé úhly a police od podlahy ke stropu. To je tradiční představa knihovny. Jde to i jinak.

Článek

Tapeta Eijffinger kolekce Fleurique – k dostání v Epes Rádes Shop6 Foto:

Pozvěte si přírodu domů

Příroda v interiéru nemusí být jen svěží květina v květináči. Může to být stoleček z kmene stromu, umyvadlo ve tvaru listu. Přinášíme osm vtipných přírodních doplňků.

reklama