reklama

Pohovka a křesílka z čokolády? Nábytek inspirovaný jídlem

Čím vás více přitahuje čokoládová pohovka? Chcete si odpočinout, nebo začít mlsat?  Foto: Čím vás více přitahuje čokoládová pohovka? Chcete si odpočinout, nebo začít mlsat? Foto: www.finedininglovers.com

Aby vám pátek lépe utekl, máme pro pobavení nábytek inspirovaný jídlem.

Křesílka, nebo obrovské zákusky? Pizza, nebo postel? Pro ty, kteří milují věci s vtipem, vytvářejí návrháři kousky nábytku například i ve tvaru pokrmů. Jako například italský designér Diego Gugliermetto, který udělal křesílka jako větrníky, rohlíčky, pralinky, či zase Brook Abboudová, která vám umožní lehnout si do šlehačky či pečené brambory. Zajímavé je, že tvůrce inspirují hodně sladkosti. 

Projděte si naši galerii a podívejte se, na co všechno můžete usednout. A nejsou to jen sladkosti, i kus masa přijde ke slovu.

 

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Je libo polibek od žirafy?  Foto:

Nejúchvatnější hotely světa: Snídaně se žirafou a pokoj na dně oceánu

Když se řekne luxusní bydlení v hotelu, oceníte spíše pět hvězdiček, nebo neobyklé místo či zážitek?

Článek

Nejhezčí bazény na světě  Foto:

Tady by se to koupalo! Nejhezčí bazény na světě

Snad již všichni se těšme na léto. Horké slunce, opálená těla, koupání v moři nebo v bazénu. Zpříjemněte si čekání na léto přehlídkou těch nejlepších bazénu, které byste...

Článek

Hotel V8 ve Stuttgartu nenechá žádného milovníka aut v klidu  Foto:

Co vše se dá vyrobit z auta? Projděte si hotel V8 a uvidíte

Když jste na cestě, nemusíte hotel brát jenom jako střechu nad hlavou, ale můžete také navštívit místa, kde si s interiérem nápaditě vyhráli.

reklama