Bydlení

26. března 2018 06:00

Tereza Javorová

GALERIE: Nahlédněte do útulné domácí kanceláře v ryze pánském stylu. Hnědá barva i krásné detaily jí sluší

Stěhování do staršího rodinného domu s sebou kromě obvyklých starostí nese i skvělou příležitost, přizpůsobit si nový domov podle svého. Do toho se také hned pustil americký pár Daysun Perkins a jeho žena Alison. Dům postavený v roce 1960 tak dostal novou osobitou tvář. Nahlédněte do něj s námi.

Nový domov s sebou přinesl nejen novou adresu, ale také mnohem víc místa, než měli manželé ve svém předchozím skromnějším bydlení nedaleko Los Angeles. Před Daysunem a Alison tak stál nevšední úkol realizovat se tak trochu jako interiéroví architekti ve vybavení domácnosti.

Když se jako budoucí obyvatelé domku z60. let poprvé ocitli ve svém novém bydlišti, okamžitě se zamilovali do místnosti, do níž se vstupuje přímo zvenku. Můžete se zní vydat do dalších částí domu. Byla poměrně velká (cca 6 x 4 m) a manžele záhy napadlo, že tato rozlehlá „předsíň“ bude ideální jako domácí kancelář.

Daysun si přál, aby měl interiér výraznější mužský vzhled. U domácí kanceláře tak zvítězila tmavě hnědá. Jak Daysun sám říká: "Hnědá byla perfektní volba, a to nejen proto, že je ´mužská´, ale také proto, že se dobře doplňuje soblíbenými barvami mé ženy, tedy styrkysovou a oranžovou.“

Pojďte se tedy do naší galerie podívat, jak se manželům jejich dílo – proměnit místnost vněkolika detailech v dokonalou pánskou kancelář – povedlo.

(fis)

Další články:


Přečtěte si také