Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

GALERIE: Nahlédněte do útulné domácí kanceláře v ryze pánském stylu. Hnědá barva i krásné detaily jí sluší

Stěhování do staršího rodinného domu s sebou kromě obvyklých starostí nese i skvělou příležitost, přizpůsobit si nový domov podle svého. Do toho se také hned pustil americký pár Daysun Perkins a jeho žena Alison. Dům postavený v roce 1960 tak dostal novou osobitou tvář. Nahlédněte do něj s námi.
Vydáno: 26.03.2018
Útulná, avšak prostorná kancelář v ryze pánském stylu.

Nový domov s sebou přinesl nejen novou adresu, ale také mnohem víc místa, než měli manželé ve svém předchozím skromnějším bydlení nedaleko Los Angeles. Před Daysunem a Alison tak stál nevšední úkol realizovat se tak trochu jako interiéroví architekti ve vybavení domácnosti.

Když se jako budoucí obyvatelé domku z 60. let poprvé ocitli ve svém novém bydlišti, okamžitě se zamilovali do místnosti, do níž se vstupuje přímo z venku. Můžete se z ní vydat do dalších částí domu. Byla poměrně velká (cca 6 x 4 m) a manžele záhy napadlo, že tato rozlehlá „předsíň“ bude ideální jako domácí kancelář.

Daysun si přál, aby měl interiér výraznější mužský vzhled. U domácí kanceláře tak zvítězila tmavě hnědá. Jak Daysun sám říká: "Hnědá byla perfektní volba, a to nejen proto, že je ´mužská´, ale také proto, že se dobře doplňuje s oblíbenými barvami mé ženy, tedy s tyrkysovou a oranžovou.“

Pojďte se tedy do naší galerie podívat, jak se manželům jejich dílo – proměnit místnost v několika detailech v dokonalou pánskou kancelář – povedlo.

(fis)

Další články:

Podívejte se na barcelonskou přestavbu.

GALERIE: Cestovatelka přestavěla byt po babičce v Barceloně. Podívejte se na fotky PŘED a PO

Takhle vypadá kapslový hotel

GALERIE: Navštivte první kapslový hotel v Británii. Takhle si Evropané zvykají na japonský „komfort“

Homeoffice vyžaduje osobní disciplínu.

Klesá vám při home office pracovní morálka? Proměňte svůj obývák v exkluzivní pracovnu!

Reklama
Článek je zařazen v: Galerie, muži, proměna, rekonstrukce, design, kancelář, architektura, pracovna, pánský styl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama