Proměny a rekonstrukce

1. dubna 2018 06:00

Tereza Javorová

Neměla štěstí na životní partnery a zůstala na syna i vnučku sama. Sledujte dojemnou proměnu

Paní Hana žije ve starém panelákovém bytě spolu se svým synem Honzou, vnučkou Aničkou, psem a křečkem. I přes synovu pomoc je vidět, že zde chybí mužská ruka a kromě ní také peníze. A my jim uděláme pořádnou proměnu hned čtyř prostor. Za pět dní to dokážou jen designéři z pořadu Jak se staví sen.

Premiéru dalšího dílu nové série „Jak se staví sen – extra“ uvidíte v pondělí 2. dubna ve 22.35 na Primě.

Paní Hana neměla a nemá jednoduchý život. Štěstí jí zrovna nepřálo na životní partnery. S jedním měla dceru Petru a s druhým neplánovaně syna Honzu. Nevlastní otec s Petrou moc nevycházel. Ta se proto chytla party a začala brát drogy. Vté době se jí narodila dcera Anička. Petra ji nebyla schopna vychovávat, a tak ji svěřili do pěstounské péče babičce. Dcera nyní prochází metadonovou léčbou a žije vNěmecku. Otec Aničky je Němec a je již několik let nezvěstný. Paní Hana pracuje jako terénní pracovník. Pomáhá drogově závislým. Ve městě a vesnicích obchází místa, kde se narkomani pohybují, a vyměňuje jim mimo jiné staré jehly za nové. Vnučka Anička je členkou skupiny roztleskávaček Basta. Za své výkony má doma spoustu medailí. Má ráda Annu Slováčkovou, Adama Mišíka a youtubery.

Koupelna bez elektřiny

Rodina bydlí v panelákovém bytě. Mají ještě původní jádro. Vkoupelně a na záchodě nefunguje elektrika, a tak, aby tam nebyli potmě, tam mají nataženou lampu a tou si vždycky posvítí. Je to klasický panelákový byt. Malá kuchyň s jídelním stolem. Obývací pokoj, který využívá syn Honza, a další pokoj, který je provizorně rozdělen skříní a v jedné části bydlí babička a v druhé vnučka Anička. Mají málo úložných prostor. Paní Hana má ráda bílou, šedou a černou barvu. Netrvá na ničem, ale přála by si novou vstupní chodbu a koupelnu. Tak se na to designéři vrhnou a pokusí se přidat ještě něco navíc.

Sledujte tuto náročnou proměnu již zítra v pondělí ve 21:30 na Primě.

Chcete se přihlásit do další série JSSS nebo víte o někom se zajímavým příběhem, kdo by si proměnu bydlení zasloužil? Neváhejte – www.iprima.cz/castingy-vyzvy.

(red)

Další proměny z Jak se staví sen:


Přečtěte si také