Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Přestaňte věčně hledat klíče. Podívejte se, jak na to.

Ach ty klíče, kde je zase mám.
Vydáno: 09.06.2014
Věšáček na klíče pro poetičtější duše. Cena: 296 korun
Autor: Fler.cz Věšáček na klíče pro poetičtější duše. Cena: 296 korun
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak u vás doma ukládáte klíče? Máte pro ně pevně určené místo, nebo je po příchodu domů jen tak někam bezmyšlenkovitě pohodíte a pak trávíte spoustu času jejich hledáním? Patříte-li do druhé kategorie a jste tedy takzvaný věčný hledač klíčů, pojďte se podívat na několik tipů, jak můžete klíče ukládat. Věřte, že je tisíc jiných a nápaditějších způsobů, než prkénko a v něm zatlučené skobičky.

První tip, který přinášíme, je určen spíše domácím kutilům. Praktický a docela dobře vypadající věšáček si můžete totiž vyrobit sami z několika dílků Lega. Různě barevné kostičky stavebnice zároveň poslouží jako neotřelý přívěšek na klíče.

To zvládnete sami
Autor: Designrulz.com To zvládnete sami

Kromě Lega si připravte kroužky na klíče, provázek nebo ještě lépe proužky usně a pak samozřejmě vrtačku, nějaké ty hmoždinky a můžete se do toho pustit.

Organizér zavěste hned u dveří, tak abyste klíče uložili okamžitě po příchodu a měli je na očích při odchodu z bytu. Jestliže máte početnější rodinu a tím pádem větší počet svazků, zauvažujte spíše o skříňce, ve které bude váš klíčový chaos pěkně ukrytý. Podle zařízení předsíně se ještě rozhodněte pro vhodný materiál a pojďte si s námi vybrat nějaký ten stylový kousek.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Tvor z jiného světa. Můžete s ním sepsat třeba své paměti

Co je to? Můžete to mít doma

Magie kulatých tvarů dokáže ozvláštnit i mnohem větší plochu

Okouzlující zrcadla. Které si vyberete?

V Dílnách tvořivosti vznikají věci pro radost i k užitku

Hodiny z gramodesky? Tipy na hravé doplňky


Článek je zařazen v:
Reklama