Bydlení

9. června 2014 05:10

Markéta Zídková

Přestaňte věčně hledat klíče. Podívejte se, jak na to.

Ach ty klíče, kde je zase mám.

Jak u vás doma ukládáte klíče? Máte pro ně pevně určené místo, nebo je po příchodu domů jen tak někam bezmyšlenkovitě pohodíte a pak trávíte spoustu času jejich hledáním? Patříte-li do druhé kategorie a jste tedy takzvaný věčný hledač klíčů, pojďte se podívat na několik tipů, jak můžete klíče ukládat. Věřte, že je tisíc jiných a nápaditějších způsobů, než prkénko a v něm zatlučené skobičky.

První tip, který přinášíme, je určen spíše domácím kutilům. Praktický a docela dobře vypadající věšáček si můžete totiž vyrobit sami z několika dílků Lega. Různě barevné kostičky stavebnice zároveň poslouží jako neotřelý přívěšek na klíče.

Kromě Lega si připravte kroužky na klíče, provázek nebo ještě lépe proužky usně a pak samozřejmě vrtačku, nějaké ty hmoždinky a můžete se do toho pustit.

Organizér zavěste hned u dveří, tak abyste klíče uložili okamžitě po příchodu a měli je na očích při odchodu z bytu. Jestliže máte početnější rodinu a tím pádem větší počet svazků, zauvažujte spíše o skříňce, ve které bude váš klíčový chaos pěkně ukrytý. Podle zařízení předsíně se ještě rozhodněte pro vhodný materiál a pojďte si s námi vybrat nějaký ten stylový kousek.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Lego

Přečtěte si také