Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

10 dekorací na valentýnský únor, které hravě zvládnete

Možná, že tenhle americký import lásky zrovna nemusíte, ale přiznejme si, že nám s Valentýnem únor alespoň pěkně uteče. Pryč s vánočními dekoracemi a sem s projevy lásky a vášně! Tyhle dekorace hravě zvládnete vyrobit sami.
Vydáno: 08.01.2019
Oslavte svátek zamilovaných stylově.
Autor: istock.com Oslavte svátek zamilovaných stylově.

Červená a růžová, to jsou barvy, které v únoru ovládnou váš byt. Můžete to pojmout elegantně, sexy, hravě nebo bláznivě, to už je na vás. Partner možná bude kroutit pobaveně hlavou a nevěřícně sledovat, do čeho jste ochotná investovat energii, ale nebojte se, v duchu bude rád. Vždyť všechna ta pozornost cílí na něj!

Vybrat si můžete z naší inspirace a nebojte se, všechno hravě zvládnete.

Zamilujete se na Valentýna do svého domova

Zamilujte se na Valentýna do svého bytu. Máme 8 tipů na to, jak se doma cítit co nejlépe

Svátech všech zamilovaných se blíží.

16 nejstylovějších valentýnských dekorací

1) Zrcadlo lásky

Tohle je tak jednoduché a přitom sladké! Stačí vám růžové nebo červené lepicí papírky a spousta láskyplných slov. Napište na každý papírek větu nebo heslo, proč svého partnera milujete a čím vám dělá radost. Své výtvory pak naaranžujte na zrcadlo třeba do tvaru velkého srdce!

Zamilovaný vzkaz bude krásným překvapením.
Autor: istock.com Zamilovaný vzkaz bude krásným překvapením.

2) Valentýnský řetěz

Zbyly vám ještě barevné papíry od Vánoc? Výborně! Vyberte nějaké červené, růžové a bílé a dejte se do výroby valentýnského řetězu, kterým můžete omotat celý byt. Potřebujete jen kancelářskou sešívačku, barevný papír a nůžky. Nastříhejte stejně dlouhé a silné proužky papíru a sešívačkou sepněte nejprve čtyři k sobě. Pak pokračujte ve výrobě srdíček podle návodu na obrázku.

Tuhle dekoraci zvládnete raz dva.
Autor: istock.com Tuhle dekoraci zvládnete raz dva.

3) Obraz ze srdce

Dárek k Valentýnu nemusí být nutně kravata, ale klidně něco vyrobte. Takový obrázek plný knoflíkového štěstí udělá vašemu milému radost! V potřebách pro výtvarníky si zakupte už napnuté a našepsované plátno a dejte mu dekor dle libosti. Doprostřed nalepte pomocí tavicí pistole nebo dobrého lepidla srdce z červených knoflíků.

Srdce na stěně.
Autor: istock.com Srdce na stěně.

4) Láska ve skle

Pokud vlastníte nějaké efektní skleněné vázy a nádoby s poklopem, stačí je naplnit směsí valentýnských srdíček, červených a bílých kouliček od Vánoc, případně umělých nebo sušených růží. Nemáte-li vázy, postačí velké zavařovací sklenice. Efektně je vystavte na sůl nebo komodu.

Srdce je snad tím nejtypičtějším, ale i nejkrásnějším symbolem svátku zamilovaných.
Autor: Pinterest.com Srdce je snad tím nejtypičtějším, ale i nejkrásnějším symbolem svátku zamilovaných.

5) Milostné dopisy

Na krásný papír napište ozdobným písmem, tuší nebo inkoustem několik milostných dopisů. Pak je zatočte do ruličky a svažte rudou stužkou. Nebezpečné známosti se právě rozjíždějí. Naaranžujte je pod skleněný poklop nebo do vázy. Nebo dopisy hezky poskládejte a převažte červenou mašlí. Romantika zaručena!

Napište si spolu s partnerem vyznání lásky.
Autor: istock.com Napište si spolu s partnerem vyznání lásky.

6) Večeře ve dvou

Kdo říká, že musíte na večeři do drahé restaurace? Udělejte si výjimečnou chvíli ve dvou u vás doma. Abyste dali své polovičce najevo, jak si jí vážíte a jak moc pro vás znamená, dejte si opravdu záležet na prostření stolu. Nezapomeňte tabuli vyladit do tónů červené, růžové a bílé.

Ozdobte si i stůl po vzoru romantiky.
Autor: istock.com Ozdobte si i stůl po vzoru romantiky.

7) Postel snů

Na tohle bude ještě dlouho vzpomínat! Chce to romantické balonky, skutečné helium a trochu času a snahy. Poté, co balonky nafouknete a svážete, na konec provázku napište své milostné vyznání a balonky štědře naaranžujte nad postel. Určitě v ní ten večer skončíte.

Ozdobená postel bude neodolatelná.
Autor: istock.com Ozdobená postel bude neodolatelná.

8) Valentýnský věnec

Nemusíte ještě vyhazovat ten vánoční, jen ho trochu předělejte a poslouží klidně i v čase únorové lásky. Sundejte z něj všechny vánoční atributy a ponechte si základ, který dozdobíte valentýnskou tematikou. Všichni budou vědět, že v těchto dveřích bydlí láska!

Valentýnský věnec
Autor: Pinterest.com Valentýnský věnec

9) Květiny jedině v rudé

Kytku byste měla dostat vy, ale raději předejděte trapasu a klidně si ji nadělte sama. Nezapomeňte, že by měla být rudá, a nebraňte se ani trochu extravagantnějšímu pojetí vazby. Křehké jarní kytičky ještě budou mít svůj čas, teď se odměňte růžemi, amarylisy, bobulemi a exotickými prvky.

Valentýnské dekorace u vás doma
Autor: istock.com Valentýnské dekorace u vás doma

10) Láska prochází žaludkem

Je to tak! Ať už budete připravovat své lásce jakoukoliv hostinu, nezapomeňte vařit srdcem a s láskou. Pokud se vám podaří pizzu, steak, dort nebo sušenky vytvarovat do tvaru srdíčka, máte plný počet bodů!

Zamilované sušenky
Autor: istock.com Zamilované sušenky

Další články:

Vyrobte si romantické lampičky.

DIY: Vyrobte si romantické lampičky snů. 10 nápadů, jak na to

 

Přičarujte si domů romantiku.

Romantické bydlení nejen pro zamilované: Zařiďte si domov po vzoru anglického venkova

Jak v ložnici vykouzlit sexy atmosféru?

Nechcete v ložnici jen spát? Proměňte ji v sexy svatyni! 8 nápadů, jak ložnici dodat smyslnou atmosféru

Článek je zařazen v: láska , Valentýn , dekorace , bydlení , styl , romantika , DIY , svátek zamilovaných
Speciály: DIY projekty

reklama