Bydlení slavných

28. února 2023 13:51

redakce Prima Living

Ivanka Trump se chlubí luxusní adresou. Právě předělává bydlení za 530 milionů

Ivanka Trump (41) si s manželem Jaredem Kushnerem (46) před dvěma lety pořídili rodinné sídlo nedaleko Miami Beach na Floridě na prominentním ostrově Indian Creek, kde si mohou dovolit bydlet jenom skuteční boháči. A aby dům vypadal přesně podle jejich představ, aktuálně ho rekonstruují. Podívejte se, jak luxusní sídlo vypadá.

Ivanka Trump s manželem Jaredem Kushnerem koupili luxusní sídlo v Miami na Floridě v roce 2021 za 24 milionů dolarů, což je přibližně 530 milionů korun. Dům ve francouzském neoklasicistním stylu teď prochází kompletní rekonstrukcí.

Do renovace vily podle New York Post musí investovat dalších zhruba 31 milionů dolarů (asi 690 milionů korun), protože poslední úpravy v domě jsou z roku 1994. Sídlo, které dříve vlastnil hudební producent Scott Storch, bylo sice obyvatelné, ale značně zchátralé, bazén byl špinavý a voda v něm zelená, zahrada neudržovaná a omítka oprýskaná...

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Podívejte se, jak bydlí Andrej Babiš

Není divu, že Ivanka, která je odmalička zvyklá na přepych, do rekonstrukce nového rodinného sídla investuje velké peníze. Podobný luxus chce dopřát i svým třem potomkům dcerce Arabelle Rose (11) a synkům Theodorovi Jamesovi (6) a Josephu Frederickovi (9). I pro ně připravuje přepychové sídlo na prestižní adrese na ostrově Indian Creek.

Jak vypadá sídlo Ivanky a Jareda

Veliký bílý dům s plochou střechou a klenutými okny s balkonem a výhledem na bazén a zahradu je obklopen vzrostlými palmami a dalšími stromy. Patří k němu kromě soukromého parkoviště třeba i soukromý vstup do moře nebo vlastní přístav, kde může zakotvit jachta. Jak píše britský deník Express, je při vchodu do interiéru vily ohromující dvojité schodiště a ze stropu visí obrovský křišťálový lustr. Z foyer je pak možné jít do kanceláře, domácího kina či fitness a hlavní ložnice se dvěma koupelnami. Podívejte se na fotky v galerii v úvodu článku.

Ostrov Indian Creek

Sídlo Ivanky a Jareda se nachází na proslulém floridském ostrůvku Indian Creek, o kterém se říká, že je nejexkluzivnější na světě. Na ostrově žije necelá stovka lidí, ale má soukromou policejní hlídku, která zajišťuje bezpečí a soukromí obyvatel. Je obklopen plážemi a kluby, kde se mohou obyvatelé pobavit, včetně 18jamkového golfového hřiště uprostřed ostrova. Do luxusní čtvrti se dostanete pouze po jediném mostě, který střeží vrátnice.

Starý byt je na prodej

Dosud Ivanka Trump s manželem a dětmi žila v pronajatém bytě na Miami, který na rozdíl od toho nového neposkytoval luxus, jakým je soukromí díky vzrostlým palmám či samostatný vstup na pláž. „Byt, který vznikl pod rukama italského architekta Antonia Citteria, je nyní na trhu za 17 milionů dolarů, v přepočtu tedy něco okolo 376 milionů korun,“ uvádí web Prima Ženy. Přestože si nyní rodina Ivanky polepšila, ani v předchozím bytě se jí nemohlo žít špatně.

Ivanka na svou českou maminku dojemně vzpomíná

Ivanka Trump je dcera miliardáře a bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa a nedávno zesnulé české rodačky Ivany Trumpové, rozené Zelníčkové. Na svou milovanou maminku, která zemřela loni ve věku 73 let její dcera stále vzpomíná. K nedožitým 74. narozeninám jí popřála Ivanka na sociální síti: „Dnes by měla moje máma 74. narozeniny. Byla to ta nejvtipnější, nejchytřejší a nejúžasnější žena, kterou jsem znala. Každou minutu svého života prožila naplno. Chybí mi ta radost, kterou vnesla do našich životů a do životů tolika lidí. Všechno nejlepší k narozeninám, mami. Miluju tě a chybíš mi každý den.“

Zdroje: nypost.comen.wikipedia.org,zeny.iprima.cz, express.co.uk, sociální sítě Ivanky Trump

Sdílejte článek

Přečtěte si také