Jak na to

9. října 2018 10:07

redakce Prima Zoom

Zorganizujte si život! 17 vychytávek, díky kterým doma přestanete mít ve všem nepořádek

Jsou určité věci a předměty v domácnosti, které za žádnou cenu neumíme uklidit tak, aby vypadaly organizovaně. Především mluvíme o plastových krabičkách na jídlo nebo o pánvích a hrncích. Jak je uklidit?

Pokud patříte do skupiny lidí, kteří stále vylepšují svojí domácnost, máme pro vás pár nápadů. Absolutněnesnášíme místa, která nejdou jen tak snadno zorganizovat, proto přinášíme nejlepší tipy na organizéry, které vám usnadní život.

Šanon

Nejlepší je zapojit fantazii a zkrátka využít věci, které jsou prvotně určeny na něco zcela jiného. Co takhle použítnapříklad kovový pořadač na dokumenty vkuchyni? Skvěle posloužíjako držák na plastová víčka.

Víčko na potraviny

Také nemáte rádi oschlé potraviny? Skvělou vychytávkou jsou silikonová víčka na již načatou zeleninu nebo ovoce. Máte na výběr více velikostí.

Hrnce a pánve

Koho by stále bavilo vyndávat celou skříňku kvůli jednomu většímu hrnci? Nikoho! Proto se podívejte na vychytávky, které jsme našli na internetu. Existují i různé nástavce na pánve.

Schody jako držák

Pokud doma máte staré dřevěné schody, nevyhazujte je.Zkuste znich udělat sušák do koupelny. Dřevěný dekor vždycky funguje skvěle. Stačí je jen znovu natřít a vaše koupelna dostane tímto kusem úplně nový rozměr.

Kapsáře na příbor

Ideální na chalupu. Pokud nemáte moc nábytku nebo místa, zkuste si vyrobitroztomilý kapsář na příbory. Hodí se do každé kouzelné chatky.

Přečtěte si také:


Přečtěte si také