Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

PŘED a PO: Největší proměna v historii pořadu Jak se staví sen. Designéři postavili celý dům za dva týdny

Nový domeček pro paní Vlaďku je zcela moderní, a to nejen jeho plášť, ale i interiér. Vytvořili jsme bydlení s prvky skandinávského stylu, kde nechybí základní potřeby pro spokojený život. Podívejte se na neuvěřitelnou finální proměnu této řady pořadu Jak se staví sen – extra.
Vydáno: 30.04.2019
Před a po Jak se staví sen 29. dubna
Autor: archiv Prima Před a po Jak se staví sen 29. dubna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vlaďka žila s maminkou v malé obci nedaleko Slaného. Tatínek od nich odešel, ještě když byla malá. Ani její manželství nedopadlo dobře. S manželem byla jen do dvou let dcery. Pak mu přišla na nevěru a rozešli se. Dcera zůstala s ní. Její maminka však přepsala dům na vnučku a ta potom svoji vlastní matku vystrnadila z domu tím, že jí různě znepříjemňovala bydlení. Od té doby žila v chatce bez vody a tepla.

Koukněte se na proměnu a jeden změněný osud do galerie

Jak se na proměnu dívají designéři Andrea Hylmarová a Marek Povolný?

Tato dvojice není žádným nováčkem. Andrea a Marek jsou sehraný tým, který se perfektně doplňuje.

Andrea Hylmarová 1

Ing. Andrea Hylmarová

Ing. Marek Povolný vystudoval ČVUT

Ing. Marek Povolný

"Byla to proměna všech proměn. Je to zatím nejrozsáhlejší, největší, nejtěžší a nejbláznivější akce v pořadu Jak se staví sen, v mnoha ohledech pro nás nová a přelomová. Nápad vypořádat se s domkem takto radikálně, tzn. zbourat a postavit nový, se nerodil okamžitě. Napřed jsme chtěli jít cestou oprav, a pak postupně zjišťovali, že to nemá smysl," prozradili designéři.

"Když jsme se rozhodli pro stavbu nového domu, tak největší výzvou bylo samozřejmě vše stihnout. Akce, která trvá normálně měsíce až roky, jsme museli zvládnout za pár dní. Potřebovali jsme neustále dělat dost zásadní rozhodnutí v extrémně rychlém čase," dodali.

Ostatně, celý díl si můžete pustit ZDE.

Tým pořadu jak se staví sen s Vlaďkou.
Autor: archiv Prima Tým pořadu jak se staví sen s Vlaďkou.

Jak se přihlásit do nové řady Jak se staví sen?

Chcete si také splnit sen o lepším bydlení? Nebo víte o někom se zajímavým příběhem, kdo by si proměnu bydlení skutečně zasloužil? Přihlaste se ZDE! Třeba se v další sérii usměje štěstí právě na vás.

Pokud vám budou fantastické proměny i dojemné příběhy chybět, připomeňte si sny z minulých sérií. Reprízy vašeho oblíbeného pořadu Jak se staví sen uvidíte v květnu každou sobotu a neděli na Prima LOVE po sedmé hodině ráno a pak v pravé poledne hned dva díly za sebou.

Jak se staví sen, 9.díl

PŘED a PO: Takhle dopadla proměna z Jak se staví sen pro babičku s vnoučaty

Před a Po Jak se staví sen 10. epizoda

PŘED a PO: Proměna z Jak se staví sen pro maminku, která bojuje se zákeřnou nemocí

Článek je zařazen v: Jak se staví sen , Jak se staví sen , JSSS , sen , proměna , designéři , Jan Bek , architekti , Ing. František Kobližka , Designéři Jak se staví sen , Ing. arch. Kamila Douděrová , upoutávka , pořad , kteří spolu tvoří tým prvním rokem. Do pořadu přinášejí novou energii , Andrea Hylmarová , Marek Povolný , před a po
Reklama