reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Žena kvůli rozvodu rekonstruuje staré domy a vydělala už 2,5 miliónů. Návod, jak na to, našla na YouTube

, Vydáno: 16.08.2019
Žena se rozptýlila předěláváním domů.
Autor: instagram.com/designbyadele Žena se rozptýlila předěláváním domů.
Když se Adele minulý rok rozváděla, potřebovala najít činnost, ke které by upnula své myšlenky. Snažila se zaměstnat naplno tak, aby stále nemyslela na způsobenou bolest. Rozhodla se, že začne předělávat staré domy na vkusná obydlí, která bude prodávat. A světe div se, daří se jí to lépe, než sama čekala. Na Instagramu má dokonce desítky tisíc fanoušků.

reklama

Rozvod není žádná sranda, to potvrdí určitě skoro každý člověk, který si nepříjemnou zkušeností procházel. O to horší je, když se v manželství narodí děti, které čekají nelehké časy a někdy i soudní tahanice. Na psychiku člověka může mít rozvod velmi nepříjemný dopad. Je tedy dobré se zabavit a upínat své myšlenky jiným směrem. Lidé se často zaměří na svou práci nebo kreativní činnosti. Díky této smutné události však mohou vznikat zajímavé a originální projekty.

Podívejte se do naší galerie na práci jedné křehké ženy, která se kladiva rozhodně nebojí.

Předělává staré domy

Inspirací je 39letá Angličanka Adele Bradley, která si během rozvodu na zabavení svých myšlenek našla skutečně kreativní a efektní činnost. Rozhodla se, že bude předělávat staré rodinné domy na moderní a vkusná sídla. Adele takto vydělala již 2,5 milionu korun. Má totiž za sebou renovaci dvou starších rodinných domů, které si koupila a po jejich kompletní rekonstrukci oba znovu prodala.

Takto to celé vypadá na začátku.
Autor: instagram/designbyadele Takto to celé vypadá na začátku.

Celý proces přeměny začíná již u hledání potenciálního domu, který lze koupit za rozumné peníze. Žena hledá objekty, o které se nikdo nestaral minimálně 20 let. Na prvním domě vydělala i přes náklady na veškerou renovaci skoro 700 000 korun. Proto neváhala využít svého úspěchu a za vydělané peníze koupila další dům vhodný k rekonstrukci. Na něm už vydělala skoro 1,7 milionu.

Adele je krásná ženská, co se nebojí chlapské práce.
Autor: instagram/designbyadele Adele je krásná ženská, co se nebojí chlapské práce.

Vše se naučila na YouTube

Největším paradoxem je fakt, že Adele není vystudovaná architektka ani designérka. Vše, co doposud umí, se naučila na internetu. Sledovala různá výuková videa. „Vše, co chcete umět, můžete najít na YouTube. Návodů, jak zapnout elektrický krb nebo jak zbourat zeď, je mnoho,“ prozradila Adele.

Občas si pohraje i se zahradou.
Autor: instagram/designbyadele Občas si pohraje i se zahradou.

Do jakých rekonstrukcí se pouští?

Její první projektový dům potřeboval kompletně novou koupelnu, kuchyň, chodbu, omítky a koberce. Adele zbourala historicky svou první zeď a spojila tak dvě sousední místnosti – toaletu a zbytek koupelny.

Jedna z koupelen, kterou Angličanka sama předělala.
Autor: instagram/designbyadele Jedna z koupelen, kterou Angličanka sama předělala.

„Nevěděla jsem, jestli by renovace byla něco, co by mě uživilo. Řekla jsem si, že to zkusím. A po prvním zrekonstruovaném domě vzrostla moje důvěra v mé schopnosti,“ říká Adele.

Ve druhé nemovitosti kompletně vyměnila starou kuchyň a koupelnu, zbavila se zbytečných zdí, aby vytvořila vzdušnou otevřenou místnost – propojila kuchyň a obývací pokoj s centrální chodbou. V patře také vytvořila nový sprchový kout a přidala k domu krásnou zahradu s podkrovní místností.

Adele si nechá záležet na každém detailu.
Autor: instagram/designbyadele Adele si nechá záležet na každém detailu.

Adele sdílí veškerou svou práci na Instagramu, kde má už skoro 39 tisíc fanoušků, kteří ji podporují.

Další články:

Nejkrásnější obýváky

9 proměn obývacích pokojů z pořadu Jak se staví sen. Co by nikdy nemělo chybět v moderním interiéru?

Upcyklovat můžete sami a nebo se obraťte na firmy, které se na upcyklaci specializují

UPCYKLACE: Udělejte ze starého nábytku nový. Jak na to?

reklama

Článek je zařazen v: Adele Bradley , před a po , předělání , DIY , rekonstrukce , renovace , staré domy , jak předělat dům , Angličanka , dům , rodinné domy , Rodinný dům , domy

reklama

Přečtěte si také