návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

18 nápadů na originální věnce z kaštanů. Který byste si vybrali vy?

, Vydáno: 02.10.2019
Nejkrásnější věnce z kaštanů
Autor: istock.com Nejkrásnější věnce z kaštanů
Kaštany k podzimu patří stejně jako vejce k slepici. Bez kaštanů, žaludů a pestrobarevně zbarveného listí by podzim ztratil své kouzlo, které tak milujeme. Pojďte si kus krásné stránky podzimu vzít k sobě domů. Bude vám dělat radost v interiéru, zlepší vám náladu a nebude stát skoro nic. Přinášíme vám galerii 18 nejkrásnějších kaštanových věnců.

reklama

Podzim buď milujeme, nebo nenávidíme. Je však dostatek těch, kteří toto poprázdninové roční období upřednostňují nad létem a zimou. Má to jednoduchý důvod – v létě je na někoho zkrátka moc velké horko a v zimě zase zima. Pak jsou mezi námi samozřejmě tací, kteří milují barevnou škálu přírody, jakou v jiném ročním období nenajdeme. No a nakonec, sychravé počasí také nevadí všem.

Šišky fungují na věnci skvěle.
Autor: Pinterest.com Šišky fungují na věnci skvěle.

Interiér v podzimním kabátě

Ať už se řadíme na onu či druhou stranu, vyzdobit interiér v podzimním duchu je vždycky dobrý nápad. Navíc, pokud vlastníme tavicí pistoli a jeden korpus na věnec, můžeme se do výroby pustit třeba hned. Perfektní je na tom to, že nás to nebude stát skoro nic.

Může posloužit i jako dekorace na svíčku.
Autor: Pinterest.com Může posloužit i jako dekorace na svíčku.

V tomto článku jsou, jak jsme již zmínili, základní surovinou kaštany, které najdeme v každém větším parku nebo lese. Všichni jsme si minimálně v dětství tyto hnědé krasavce nosili domů, aby nám zdobily pokojíček. Využijme jejich krásy i nyní, protože to vážně stojí za to.

Galerie kaštanových věnců

Podívejte se do naší galerie na 18 nejkrásnějších kaštanových věnců, které jsme pro vás vybrali.

Poslouží mech a žaludy

Kaštany se skvěle hodí k mechu, ale i žaludům, klacíkům nebo prázdným ořechovým skořápkám. Nebojte se nasbírat dostatečnou zásobu, protože bohatě zdobené věnce v tomto (přírodním) případě vypadají opravdu skvostně. Pokud máte náladu na minimalismus, zkuste mezi kaštany naaranžovat jen malé lístečky. Uvidíte, že výsledek bude také skvělý.

Super nápadem jsou i zelené listy.
Autor: istock.com Super nápadem jsou i zelené listy.

Další články:

Plno podzimních nápadů

Jak si vyzdobit interiér v podzimním duchu? Nejlepší tipy na dekorace

Sbírejte kaštany! Přestanou vás bolet záda a nebudete mít rýmu

Sbírejte kaštany! Přestanou vás bolet záda a nebudete mít rýmu

reklama

Článek je zařazen v: kaštany , podzimní dekorace , kaštan , dekorace , podzim , věnce , věnec , jak na to , trendy , výroba věnců

reklama

Přečtěte si také