reklama

Pánové, jezte brokolici, arašídy a fíky, užívejte ženšen a další bylinky

Lenka Valjentová
12. července 2020
Přírodní afrodiziaka už celá staletí pomáhají mužům řešit problémy s erekcí a zvyšovat touhu na sex a milostné vzrušení. Můžeme vám nabídnout šest velice účinných, které úspěšně prošly praktickou zkouškou mnoha generací. Brokolice, fíky a arašídy dokazují, že láska opravdu prochází žaludkem a bylinky, jako kotvičník zemní, ženšen pravý a kozinec blanitý, zase potvrzují, že v přírodě existuje lék snad na každý problém.
reklama

Fíky raději nezapíjejte

Při hledání vhodných přírodních prostředků na zvýšení sexuální výkonnosti i plodnosti se někdystačípozorně podívat třeba na zeleninu a ovoce. Tak například fíky jsou plné semen podobných spermiím a visí vdvojicích jako varlata. Při mužské neplodnosti nebo impotenci si proto vzpomeňte na tyto úžasné plodiny! Jen bacha, při nadměrném pořádání fíků může dojít khodně nežádanému efektu, průjmu. Projímavý účinek seještě zvyšuje, pokud fíky zapijete vodou či jinou tekutinou.

Brokolice třikrát týdně

Když se zadíváte pozorně na jednotlivá poupátka brokolice, co vám svým tvarem připomínají? No přece spermie!Pokud si muži dopřávají třikrát v týdnu brokolici, jsou zaručeně vdobré sexuální kondici. Brokolice má také pozitivní vliv na snížení rizika rakoviny prostaty.

Arašídy na podporu erekce

Neobyčejný vliv na sexuální potenci mají arašídy, které obsahují arginin, látku, ježje součástí známých léků na podporu erekce. A tak vlastně není divu, že jejichž konzumace bývala vmužských klášterech zakázána. Podobně jako brokolici se doporučuje jíst nesolené arašídy zhruba třikrát za týden, stačí hrst.

Kotvičník zvyšuje hladinu testosteronu

Mezi nejúčinnější byliny podporující plodnost a sexuální aktivitu patří kotvičník zemní (Tribulus terrestris). „Tato zelená viagra je známá pro své silné afrodiziakální účinky již od dob antiky. Nejvíce účinných látek obsahují pichlavá semena kotvičníku a nejlepší volbou je lihový extrakt, ale i odvar z natě pomáhá. Výtažek z plodů kotvičníku dokáže zvýšit hladinu testosteronu až o 30 %, a to už je znát. Kotvičník zemní je jeden z nejefektivnějších přírodních prostředků zlepšujících potenci a libido. Podporuje růst svalové hmoty, má příznivý vliv na pokožku, močovou soustavu a tvorbu spermií, čehož se využívá i při léčbě mužské neplodnosti,“ říká bylinkář Martin Kolár. Blahodárných účinků na sexuální život kotvičníku si povšimnou zejména muži po čtyřicítce.

Odvar na podporu potence

Ingredience

  • 2 až 4 lžičky drcené sušené natě kotvičníku zemního
  • 250 ml vody

Příprava

Sušenou nať zalijte studenou vodou, zakryjte a pomalu přiveďte k varu, 10-20 minut povařte, spíš jen nechte probublávat. Pak sceďte.

Použití

Tohle množství vypijte ve třech dávkách během dne. Jako kúru se kotvičníkový odvar popíjí dva měsíce, tak si dejte nejméně měsíc pauzu.

Ženšen zvyšuje plodnost

Velmi spolehlivě působí při problémech s erekcí také ženšen pravý (Panax ginseng). „Ženšen, nazývaný výstižně všehoj, je jednou z nejpoužívanějších bylin na světě a jeho cena byla kdysi dokonce vyšší než cena zlata,“ uvádí Martin Kolár a pokračuje: „Škála účinků kořene ženšenu pravého je široká, posiluje imunitu, fyzickou a psychickou odolnost, zlepšuje sexuální apetit a plodnost. Můžete zvolit kapsle, čaj nebo tinkturu.“

Kozinec zlepšuje pohyblivost spermií

Mocné přírodní afrodiziakum je kozinec blanitý (Astragalus membranaceus), kořen obsahuje mnoho látek příbuzných ženšenu, má pozitivní vliv nejen na sexuální touhu, ale i na pohyblivost spermií, čímž přispívá k léčbě mužské neplodnosti. Kozinec blanitý je známý posilovač imunity, dodává životní sílu, vitalitu a pomáhá odolávat stresu. Doporučená denní dávka je 6 až18 gramů, užívá se ve formě odvaru, prášku neboextraktu. Tinktura se doporučuje užívat dvakrát až třikrát denně po 20 až 25 kapkách, extrakt z kozince najdete také v elixíru Vitador. Odvar z4 gramů sušeného kořene se pije třikrát denně, prášek se užívá stejně často v množství na špičku nože.

Mohlo by vás ještě zajímat:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama