Bydlení slavných

7. července 2022 11:30

redakce Prima Living

Zpěvák Jon Bon Jovi prodal byt se skvělým výhledem z koupelny a soukromou galerií

Americký zpěvák a herec Jon Bon Jovi prodal svůj byt v newyorské čtvrti West Village za 22 milionů dolarů. Noví majitelé rohové jednotky se čtyřmi ložnicemi si teď mohou užívat spoustu přirozeného světla, prostorný obývací pokoj, koupelnu s výhledem na město a soukromou galerii. Dům má recepci s nepřetržitou službou, posilovnu, bazén, wellness a golfový simulátor.

Byt, který donedávna patřil slavnému rockerovi, má skoro 400 metrů čtverečních, čtyři ložnic a a dechberoucí panoramatický výhled na centrum města a řeku Hudson. Právě spousta přirozeného světla je jeho velkou devizou - vděčí za ni spousta oken od země ke stropu a také tomu, že jde o rohovbyt, takže okna vedou hne dna tři světové strany, chybí jen ta na sever.

Byt, který Bon Jovi koupil před pěti lety, má zároveň vysoké stropy, díky čemuž působí ještě prostorněji. Architekti si tu vyhráli i s vnitřním osvětlením, které v noci působivě kontrastuje z velkoměstem za okny.

Rezidence je přístupná soukromým výtahem, který ústí do haly a vstupní galerie s uměleckými díly. Asi nejkrásnějším prostorem je velký obývací pokoj s okny vedoucími na prostorný balkon. Ten nechybí ani u moderní kuchyně vybavené špičkovými spotřebiči - na míru dělané linka je obložená ořechovým dřevem, pracovní deska j z šedého mramoru.

Nechybí ani kancelář a vinotéka

V celém bytě jsou také lesklé dubové podlahy z tvrdého dřeva. Hlavní ložnice má výjimečný výhled na jihovýchodní Manhattan s jižní, patří k ní rovněž velká šatna. Nádherná je přilehlá mramorová koupelna s vanou u okna s výhledem na newyorské panorama. Ostatní ložnice mají také velkorysé úložné prostory a vlastní koupelny a toalety. Nechybí ani kancelář a vinotéka.

Prodaný byt je součástí luxusního komplexu Greenwich Lane na 155 West 11th Street v luxusním komplexu Greenwich Lane , který je známý tím, že přitahuje klientelu A-list; Mezi dřívější obyv, což je adresa oblíbená celebritami. Žije zde například bývalý generální ředitel Starbucks Howard Schultz, spoluzakladatelka  módní značky Jimmy Choo britská fashion podnikatelka Tamara Mellon či hvězda seriálu Dexter herec Michael C. Hall.

Komplex tvoří pět budov propojených centrálním dvorem. Budova má veškeré vybavení, které obyvatelé potřebují, včetně neustále recepční služby, posilovny, bazénu s wellness a golfového trenažeru.

Dům na pomezí West Village a Greenwich Village je plná skvělých restaurací a výhodou je i nedaleký park Hudson River. Bon Jovi si byt pořídil v roce 2017 za necelých 19 milionů dolarů. Už předtím vlastnil jeden být nedaleko, který prodal. Teď se uvidí, zda si opět přídí něco podobného. Nebylo to každopádně jeho jediné bydlení - vlastní mimo jiné opulentní rezidenci ve floridském Palm Beach.

Zdroj: https://robbreport.com/shelter/celebrity-homes/22-million-manhattan-condo-sold-by-jon-bon-jovi-1234664880/


Přečtěte si také