reklama

15 stojanů na časopisy: Od elegantních po naprosto šílené

Kam s nedočtenými časopisy? Foto: Kam s nedočtenými časopisy?Foto: Thinkstockphotos

„Tyhle noviny nevyhazuj, ještě jsem je nedočetl…“ Kam ale s nimi?

Řadu domácností hyzdí úhledné či méně úhledné kupičky časopisů, novin nebo reklamních letáků, přitom je to úplně zbytečné. Podívejte se, jak elegantně můžete nedočtené tiskoviny ukládat.

Slýcháme, a čísla z pravidelných monitoringů to dokazují, že tištěná média jsou na ústupu a pomalu, ale jistě uvolňují místo internetu. Mnozí z nás změnili předplatné svého oblíbeného titulu z klasické tištěné formy na přístup k jeho elektronické podobě, řadu informací, například program televizí nebo recepty už hledáme výhradně v počítači nebo v chytrém telefonu.

 

Skladujte noviny a časopisy elegantně. Opravdu to jde! Foto: Skladujte noviny a časopisy elegantně. Opravdu to jde!Foto: Thinkstockphotos

Kam s nimi?

I přesto se nám stále doma povalují noviny nebo časopisy, i když v daleko menší míře než před pár lety. Jejich dočtení odkládáme na vhodnější chvíli – až budeme mít čas, až ke kafíčku, až bude doma konečně klid nebo kdybychom nemohli usnout… Stojan na časopisy stále ještě není přežitek, je to drobný bytový doplněk, díky kterému najdou na svém místě čtivo i další členové domácnosti. Na trhu jich je neuvěřitelné množství, vybírat můžete podle barvy, materiálu nebo kapacity, na své si přijdou i fajnšmekři, kteří touží po něčem nápaditém a originálním, co by oživilo jejich interiér.

Prohlédněte si naši fotogalerii a inspirujte se. Nejdražší stojan z našeho výběru pořídíte za více než 6 tisíc korun, ten nejlevnější vás nebude stát vůbec nic:

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Oválné linie pohovky, křesel i židlí v jídelně příhodně kontrastují s hranatým prostorem Foto:

Propadl stylu 60. let. Designér mu podle toho zařídil byt

Designer Stephane Chamard dostal zvláštní zadání. Svobodný lékař, který rád pořádá večírky a líbí se mu 50 let starý design, chtěl zařídit loft. Podívejte se, jak si...

Článek

V Dílnách tvořivosti vznikají věci pro radost i k užitku Foto:

Hodiny z gramodesky? Tipy na hravé doplňky

Jsou to drobnůsky - hodiny ze starých gramodesek, vonné svíčky, pestrobarevné zápichy do květináčů a přesto dokáží změnit atmosféru vašeho domova.

Článek

Hrnky se dají využít různě Foto:

Výbava: Jarní doplňky s romantickou náladou

Pro někoho už je možná okoukaný, ale pořád funguje. Venkovský styl.

reklama