reklama

GALERIE: Tento dům vlastnil drogový král Pablo Escobar. Dnes v něm můžete strávit jednu noc! Za kolik?

Nemovitost vlastnil drogový král Pablo Escobar. Foto: Nemovitost vlastnil drogový král Pablo Escobar.Foto: profimedia.cz

Fanoušci seriálu Narcos mohou strávit noc v domě drogového krále Pabla Escobara. Dům na mexickém pobřeží se proměnil v luxusní hotel a takto to vypadá uvnitř. Podívejte se!

Budova, kterou vlastnil drogový mafián, byla prázdná přes 14 let. Koupil ji ale newyorský překupník Lio Lamca a nechal z ní udělat luxusní hotel s 24 pokoji. Návštěvníci se mohou těšit na autentický zážitek Hotel s názvem Casa Malca je zařízen ve stylu známého "kokainového krále", který se rád obklopoval okázalým luxusem.

Pablo Escobar patří dnes už k legendárním osobnostem 80. a 90. let. V Kolumbii vytvořil drogový kartel, který nakonec přesáhl hranice země a vytvořil si rozsáhlou obchodní síť nejen v Latinské Americe, ale i v USA. Odhaduje se, že příjmy ve vrcholné fázi Medelínského kartelu dosahovaly až 23 miliard dolarů ročně.

Jedna noc vyjde zhruba na 450 euro. Foto: Jedna noc vyjde zhruba na 450 euro. Foto: profimedia.cz

Jak fanoušci seriálu Narcos, který minulý rok spustil Netflix, dobře vědí, Pablo Escobar byl nakonec přes několik úniků a ostrou válkou s policií v roce 1993 zastřelen.

Ačkoliv je hotel, který se nachází na mexickém pobřeží u města Tulum, velmi luxusní, s dřívějšími Escobarovými nemovitostmi se nedá srovnat. Lio Lamca hotel zařídil v eco stylu, dominuje zde dřevo, originální umělecká díla a výrazné designové prvky. Hotel uprostřed zelené džungle disponuje restaurací, bazénem i privátní pláží s jemným bílým pískem.

Mexické pláže jsou jedny z nejkrásnějších na světě. Foto: Mexické pláže jsou jedny z nejkrásnějších na světě. Foto: profimedia.cz

Jedna noc v domě Pabla Escobara vyjde zhruba na 450 euro, což je asi 11 500 korun. Ačkoliv objekt patřil nejnebezpečnějšímu muži svého času, dnes v něm pocit nebezpečí či vzrušení nezažijete. Hotel se řadí k nejlepším ubytováním na turisticky populární Mayské riviéře a to, že jej vlastnil Pablo Escobar, je vlastně jen dobrá reklama.

Podívejte se, jak resort vypadá.

(as)

Další články:

Článek

Návrhář David Martyn představil unikátní nadčasové bydlení, které vypadá jako ze sci-fi filmu. Foto:

GALERIE: Tohle není vesmírná loď. Ale dům, který si můžete sami složit za 10 minut

Návrhář David Martyn představil unikátní nadčasové bydlení, které vypadá jako ze sci-fi filmu. Náklady na bydlení jsou přitom minimální.

Článek

Regál Superhero tureckého průmyslového designéra Buraka Doğana inspirovaný logem Supermana Foto:

GALERIE: Designér navrhl úžasné police inspirované superhrdiny. Vypadají naprosto skvěle

Za tyto police by se nestyděl Kapitán Amerika, Wonder Woman ani Superman. Jsou inspirované právě oblíbenými superhrdiny! A vypadají skvěle.

Článek

Hotel nemá žádnou střechu nebo stěny. Foto:

Láká vás spát pod širákem? Hotel uprostřed africké divočiny nemá střechu ani stěny

I přesto nabízí luxus, autentický zážitek a nezapomenutelný výhled. Podívejte se!

reklama