reklama

Hádejte, k čemu to je dobré? Trénink vúdú nebo...

„Nelítostný“ držák na tužky propíchaný jak řešeto. Foto: „Nelítostný“ držák na tužky propíchaný jak řešeto.Foto: Markstechnologynews.com

Ne, nenabádáme vás k černé magii, jen vám chceme pomoci, pokud neustále ztrácíte tužky.

Už je to tak, i v době počítačů, tabletů a mobilů občas musíme něco napsat nebo vyplnit ručně a pak je naší kamarádkou tužka nebo propiska. Jenže jak to bývá, ty se velmi lehko ztrácejí, odnášejí a zkrátka mizí, "samy od sebe", občas jim někdo pomůže... Proto je nejlepší mít jich hned několik a pěkně pohromadě. A také se naučit je na stejné místo vracet. Proto jsme pro vás našli pár vtipných stojánků na tužky – jistě, můžete mít klasiku: hrnečky, konzervy, krabičky i nejrůznější uniformní drátěné válečky, které s ostatním kancelářským náčiním na stole spojuje jednotný design. Pokud takových stolů je v místnosti vícero, je to sice úhledné, ale také dosti strohé.

Co takhle vybočit z řady a pořídit si jako zásobník tužek a propisek něco originálního? Nějaký nevšední kalíšek, který dokáže vykouzlit úsměv a zaujmout? Posbírali jsme pro vás pár nápadů, jak by držáky na tužky mohly vypadat. Stačí se podívat a inspirovat a jistě nějaký ten svůj originální bude časem zdobit i vaše pracovní místo.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Kam s ním? Pod dveře Foto: Otherside.gr

Parchanti! Vrazili Kennyho pod dveře

Nechat dveře otevřené...

Článek

Tvor z jiného světa. Můžete s ním sepsat třeba své paměti Foto: Bhuto.com

Co je to? Můžete to mít doma

I praktické věci mohou být hravé.

Článek

Ochlaďte se s úsměvem! Foto: Thinkstock/archiv

Je libo zubní protézu nebo dinosaura? Nápaditá tvořítka na led

Nápadité ochlazení s kreativními tvořítky na led.

reklama