reklama

Justin Bieber maká s válečkem v ruce. Že by přestal zpívat?

Poznali byste Justina Biebera?  Foto: Poznali byste Justina Biebera? Foto: profimedia

Tyhle fotky nejsou jako, Justin fakt maká.

V úterý vyrazil Justin Bieber do práce. Ale nikoliv do nahrávacího studia - protože jeho nová, v pořadí již čtvrtá deska Purpose je hotová (vyjde 13. listopadu), nýbrž si vyhrnul rukávy a začal fušovat do řemesla malířům. Ne nezměnil profesi, ale kanadský zpěvák si tak odpykává svůj trest, který dostal za házení vajíček na sousedův dům v loňském roce. V rámci veřejně prospěšných prací pomáhá vymalovat záchytné zařízení pro mladistvé zločince v Los Angeles. Celkem si má takto odpracovat pět dní.

 

Justin se za svou práci nestydí a naopak na Instagram pověsil ze svého díla tři videa.

A je dost možné, že na všech třech videích jsou písničky z jeho nového alba Purpose - takže vlastně docela promyšlená reklama?

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Kdo by netoužil po lepším bydlení Foto:

Eminemova cesta z karavanu do pohádkového sídla

Eminem, světoznámý americký rapper, hudební producent, herec a zakladatel nahrávací společnosti Shady Records, vlastním jménem Marshall Bruce Mathers III., to neměl v...

Článek

Miley Cyrus potřebuje trochu venkova Foto:

Miley Cyrus si pořídila ranč. Bude chovat koně a slepice?

Miley Cyrus nestačí jeden dům, teď si k němu pořídila ještě ranč.

Článek

Z výšky sídlo Marcuse Perssona působí, jako by bylo opuštěné kdesi v přírodě. Kdepak, nachází se v Los Angeles, ve čtvrti Beverly Hills!  Foto:

Zakladatel Minecraftu Marcus Persson koupil dům plný neuvěřitelných věcí

Tvůrce slavné počítačové hry Minecraft Marcus Notch Persson koupil dům, který oslňuje moderním přepychem a neuvěřitelnou sbírkou hravých věciček. Vyfoukl ho rapperovi Jay...

reklama