reklama

Neobvyklí kamarádi toaletního papíru

Dřevo v jiné podobě Foto: Dřevo v jiné podoběFoto: Thinkstock

Máte-li čas, můžete si vystajlovat i tu nejběžnější praktickou věc.

Trochu košilaté téma, ale k člověku patří. Znáte tu úlevu, když odcházíte z oné místnosti a můžete se těšit ze zbytku dne? Toalety už dávno nejsou téma, které by leželo stranou zájmu designérů. Navrhují nejrůznější zařizovací předměty, skříňky, poličky, přihrádky... Svou fantazii jsou však schopni nechat vyřádit i na držácích toaletního papíru, a jak uvidíte v galerii, jde jim to od ruky.

Možná právě proto, že lidé považují návštěvu WC za silně přízemní záležitost, v níž nejde o nic víc, než „splnit úkol nadiktovaný přírodou“, spousta nápaditých hlav se pustila do lechtivého úkolu, trochu místnost s mísou vylepšit či ozvláštnit. Často designéři došli k nápadům, které jsou nejen vtipné, lahodí oku svými tvary a barvami, ale občas mohou posloužit i něčím navíc, než být jen otrokem ruličky toaletního papíru.

Grafika z toaletního papíru Foto: best-posts.comGrafika z toaletního papíruFoto: best-posts.com

Co si udělat radost a na toaletu umístnit takový držák, který by potěšil vás a případně i návštěvu? Vybrali jsme z nepřeberného množství pár tipů, které by vás při nákupu mohly inspirovat.

 

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Tvor z jiného světa. Můžete s ním sepsat třeba své paměti Foto: Bhuto.com

Co je to? Můžete to mít doma

I praktické věci mohou být hravé.

Článek

reklama