reklama

Super rychlé a levné návody na adventní svícny

Advent je tady, už se chystáte? Foto: Advent je tady, už se chystáte?Foto: bras

Nechce se vám utrácet až několik stovek za adventní svícen? Nebo patříte k těm, kteří před honosnými a přezdobenými věnci dávají přednost spíše jednodušší dekoraci? V tom případě jste tady správně.

Už v neděli 30. listopadu začíná letošní advent. Je to čas vhodný pro pečení perníčků, zahájení předvánočního úklidu a nákupu prvních dárků. Pokuste se udělat si chvilku a zamyslete se, jakým způsobem letos doma vykouzlíte tu správnou sváteční atmosféru. Přinášíme tipy na dvě velice jednoduché dekorace. Na rozdíl od výroby klasického adventního věnce ušetříte spoustu času a výsledný efekt je přesto zaručen.

Svíčky v krabici

Základem tohoto svícínku je krabička od kosmetiky. Porozhlédněte se doma, určitě najdete něco podobného, třeba menší bedýnku od ovoce nebo zásuvku ze starého šlapacího stroje. Další potřebný materiál nasbíráte například na procházce se psem. Postup najdete v galerii fotek:

V hlavní roli zavařovačky

I na tuto dekoraci najdete určitě všechno doma. Jednoduchý svícínek se bude pěkně vyjímat na okenním parapetu nebo na terase.

text a foto (bras)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Nápadům se meze nekladou Foto:

10 netradičních tipů pro advent

K adventu neodmyslitelně patří věnec se čtyřmi svíčkami. Jeho tradiční verzi z chvojí nebo proutí najdete v každém květinářství, my přinášíme inspiraci pro ty, kteří rádi...

Článek

Hotovo, teď ještě popřemýšlejte o tom, jak věnec dozdobit. My jsme zkusili stužku, vhodné jsou ale třeba i přírodní materiály. Foto:

Snadno a levně: Vyrobte si adventní věnec z novin či letáků

Krok za krokem: Adventní věnec z papíru.

Článek

V adventním kalendáři může dostat na každý den jednu ozdobičku, kterými pak společně s vámi ozdobí vánoční strom Foto:

10 tipů na originální adventní kalendář

Zapomeňte na nudné čokoládičky v nevkusném papíru. Adventní kalendář může mít mnoho podob.

reklama