reklama

Ty nejkrásnější vánoční věnce si vytvoříte sami. 20 věnců pro inspiraci

Inspirace Foto: InspiraceFoto: All

Našli jsme pro vás krásné, ale jednoduché inspirace na vánoční věnce, které zvládne vyrobit každý.

Ač mají v Čechách hlavní slovo věnce adventní, které leží na jídelních stolech, aby na nich hospodyňky mohly každou neděli zapálit jednu svíčku, v předvánoční době najdou uplatnění i další věnce s vánoční tematikou. Svoje místo mají na vstupních dveřích do bytu, ale i na zdi místo obrazu. Nejsou na nich svíčky, takže nabízejí daleko více možností, jak je vyzdobit.

Ten pravý vánoční věnec lze vyrobit téměř z čehokoliv, našli jsme pro vás inspiraci z papíru, vlny, dřeva, sušených květů, ale samozřejmě i z vánočních ozdob. Záleží jen na vás, vaší šikovnosti a vkusu, do kterého se pustíte. Samozřejmě, že věnec si můžete i koupit, ale zkuste investovat svůj čas do výroby vlastního.

Rudé vánoční koule vypadají velmi dobře zkombinované s malými klubíčky zelené vlny. Víc druhů klubíček zajistí rozmanitost. Foto:

Rudé vánoční koule vypadají velmi dobře zkombinované s malými klubíčky zelené vlny. Víc druhů klubíček zajistí rozmanitost.

Třeba se budete i chvilku trápit, ale nakonec zjistíte, že ten váš je nejkrásnější a že jste si při jeho výrobě krásně vyčistili hlavu. A to se hodí nejen v době předvánoční.

(kor)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Odličovací polštářky imitují sníh. Svíčky do nich nedávejte, ale své místo najde věnec na dveřích Foto:

Krok za krokem: Vyrobte si rychlý adventní věnec z odličovacích tamponů

Proč utrácet za věnec peníze, když si ho téměř zadarmo můžeme vyrobit sami?

Článek

Hotovo, teď ještě popřemýšlejte o tom, jak věnec dozdobit. My jsme zkusili stužku, vhodné jsou ale třeba i přírodní materiály. Foto:

Snadno a levně: Vyrobte si adventní věnec z novin či letáků

Krok za krokem: Adventní věnec z papíru.


reklama