reklama

Už víme, o co napsat Ježíškovi aneb 15 tipů na dárky pro děti

Skvělý dárek pro děti, které rády pomáhají v kuchyni – dětská zástěra se šéfkuchařkou čepicí. Cena: 149 korun Foto: Skvělý dárek pro děti, které rády pomáhají v kuchyni – dětská zástěra se šéfkuchařkou čepicí. Cena: 149 korunFoto: ikea

Většina dětí má naprosto jasno v tom, co by měl Ježíšek letos nadělit. Překvapte je něčím navíc, co na seznamu nebylo.

Už jste se svými dětmi psali Ježíškovi? Zřejmě ano a s velkou pravděpodobností už pomalu plníte tajné úkryty jednotlivými položkami ze seznamu. Možná jste zrovna odškrtli velkou stavebnici Lego, nový mobilní telefon, tablet nebo jste konečně sehnali plyšového Olafa či správnou velikost snových šatů. Přesně takových, jaké nosí Elsa.

Dětem se dárky nakupují dobře, zvlášť tehdy, když máme napěchovanou peněženku. Je skvělé plnit ta největší dětská přání, vedle toho bychom ale neměli zapomínat třeba na knihy, společenské hry nebo výtvarné potřeby. Podívejte se, čím můžete potěšit děti, které vám rády pomáhají v kuchyni, nebo jak inspirovat malého nepořádníka, aby si konečně začal uklízet hračky. Přinášíme 15 tipů na dárky, které zřejmě na letošním seznamu chyběly, ale i jejich nákupem přinesete radost. A ještě něco navíc.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Christmas Light Lucerna 12cm od Villeroy & Boch, cena 860 korun Foto:

Rozsviťte si advent. 20 stylových svícnů a svíček

Nešetřete svíčkami. Jejich plamínky k adventu patří.

Článek

Naše kuchyně čeká po roce znovu zatěžkávací zkouška. Zkontrolujme už teď, jestli máme opravdu všechny pomůcky na pečení. Foto:

25 tipů pro vánoční pečení. Aby příprava cukroví byla radost

Na pečení cukroví je zatím čas, jste si ale jistí, že vám nic nechybí? Nebo co si zjednodušit život a pořídit si nějakou chytrou věcičku – třeba silikonový vál, který po...

Článek

Vánoční trendy 2016. Jaké ozdoby letos pofrčí? - Obrázek 1 Foto:

Vánoční trendy 2016. Jaké ozdoby letos pofrčí?

Pastelové barvy v zimě? Letos se budou hodit i na vánoční stromeček.

reklama