reklama

GALERIE: Těchto 15 fotek dokazuje, že někteří lidé by neměli mít zahradu

Co je největší zahradní katastrofa?  Foto: Co je největší zahradní katastrofa? Foto: Instagram.com/shitgardens

Nějaký rádoby roztomilý květináč s lidským obličejem je proti následující galerii slabý odvar. V tomto článku nenajdete kýče, ale opravdové bizáry, které se na zahradách po celém světě vyskytly. Nebudete věřit, co všechno se dá vymyslet.

Zahrada by měla být okrasou domu. Ne vždy se to podaří. Nejde o zanedbané zahrady plné plevele. Na světě se pohybují lidé, kteří se domnívají, jak svou zahradu zkulturnili, a přitom se stali jen dobrou zábavou pro internet. Instagramový účet Shitgardens sbírá fotky nepovedených zahradních projektů. Podařilo se mu dát dohromady už přes osm stovek otřesných snímků. Autorům účtu se navíc poštěstilo vydat to „nejlepší“ v knižní verzi. 

Tohle už možná není ani morbidní... Foto: Foto: Instagram.com/shitgardens

Lidé jsou všeho schopní. Některé zahradní dekorace jsou vyloženě morbidní, jiné postrádají špetku vkusu. Jedno je ale spojuje, jsou náramně vtipné. Podívejte se do galerie a nevěřte svým očím: 

Další články:

Článek

Nejhorší designové faily. Foto:

GALERIE: 20 designových failů, které museli vytvořit jen totální šílenci

Tito designéři měli jen jediný úkol. A naprosto v něm selhali. Podívejte se na jejich výtvory, které se jim brutálně nepovedly!

Článek

Kruté designové faily. Foto:

GALERIE: 20 nejšílenějších designových failů, které prostě nevymyslíte

Tohle se vážně nepovedlo. Podívejte se na následujících dvacet designových failů, které snad už ani nemohou být náhoda. Udělal je někdo naschvál?

Článek

Tohle byste domů nechtěli... Foto:

GALERIE: 15 nejhorších průšvihů v domácnosti. Skleněný záchod nebo schody, ze kterých spadnete

Nepovedená rekonstrukce zamrzí, ale může také rozesmát. Podobně je to s nevydařeným pokusem o design nebo DIY lustrem z ramínka na šaty. Lidé jsou dost kreativní a někdy...

reklama