Proměny a rekonstrukce

2. dubna 2018 06:00

Tereza Javorová

Sledujte proměnu v Jak se staví sen panelákového bytu bez elektřiny v koupelně. Už dnes na Primě

Premiéru dalšího dílu nové série „Jak se staví sen – extra“ uvidíte už dnes v pondělí 2. dubna ve 22.35 na Primě.

Paní Hanka žije sama se svým synem a vnučkou Aničkou v panelákovém bytě v Ústí nad Labem. Rodinka se stará ještě o psa a křečka. Paní Hanka zůstala na syna i vnučku sama, když jí nevyšel vztah ani s jedním z jejích partnerů. S prvním má ještě dceru Petru, která se však právě léčí z drogové závislosti v Německu a její dcerku Aničku dostala právě paní Hanka do pěstounské péče.

Honza, syn z druhého partnerství, se doma sice snaží pomáhat, ale panelákový byt je starý a už značně zanedbaný. Vkoupelně, která má ještě původní jádro, a na záchodě nefunguje elektrika, a tak, aby tam rodina nebyla potmě, má tam nataženou lampu a tou si vždycky posvítí.

V panelákovém bytě je klasicky malá kuchyň s jídelním stolem. Obývací pokoj využívá syn Honza, a další pokoj je provizorně rozdělen skříní tak, že v jedné části bydlí babička a v druhé vnučka Anička. Mají málo úložných prostor. Paní Hana má ráda bílou, šedou a černou barvu. Netrvá na ničem, ale přála by si novou vstupní chodbu a koupelnu. Tak se na to designéři vrhnou a pokusí se přidat ještě něco navíc. Jak designéři Andrea Hylmarová a Marek Povolný proměnu zvládnou? Sledujte už dnes ve 21.30 na Primě.

Malou ukázku proměny vám prozradíme už teď:

Kuchyň po proměně. Foto: archiv Prima

Chcete se přihlásit do další série JSSS nebo víte o někom se zajímavým příběhem, kdo by si proměnu bydlení zasloužil? Neváhejte – www.iprima.cz/castingy-vyzvy.

(red)

Další proměny z Jak se staví sen:


Přečtěte si také